رنگ کردن مو

رنگ کردن مو در منزل کاری است که بسیاری از خانم‌ها آن را انجام می‌دهند یا دوست دارند انجام دهند؛ ولی درباره آن اطلاعات زیادی ندارند و بدون آگاهی دست به این کار می‌زنند که همین مسئله گاهی موجب آسیب دیدن موهایشان نیز می‌شود. اگر درباره رنگ کردن موهایتان در منزل چیزی نمی‌دانید یا در این کار هنوز حرفه‌ای نشده‌اید، به شما توصیه می‌کنیم که حتماً این نکته‌ها را بخوانید و آنها را به خاطر بسپارید تا آرایشگر موهای خودتان باشید و موهایتان را به بهترین شکل بدون صدمه زدن به آنها به رنگ دلخواه و زیبای مورد نظرتان دربیاورید.

۱. پیش از استفاده از رنگ مو حتماً آن را روی بخش کوچکی از موهای خود امتحان کنید!

پیش از رنگ کردن موهای خود ابتدا باید مقدار کمی از آن را آماده و روی بخش کوچکی از موهایتان امتحان کنید. با دیدن نتیجه این کار متوجه می‌شوید که رنگ واقعی آن روی موهایتان چگونه است و چه مدت لازم است روی موها بماند. به این ترتیب، اگر از رنگ مو راضی نبودید، تمام موهایتان را رنگی نخواهید کرد؛ چون عوض کردن رنگ مو در فواصل کوتاه و پشت سر هم باعث آسیب دیدن موها می‌شود و هم رنگ دلخواه را برای شما به وجود نمی‌آورد.

https://www.instagram.com/p/B0BPwxSpxmn/
خرید انواع رنگ موهای استایکس از فروشگاه اینترنتی باستاره

۲. فقط به رنگ روی جعبه اعتماد نکنید!

رنگ روی جعبه را مبنای تصمیم‌گیری قرار ندهید! در واقع، این کار اشتباه بزرگی است که بیشتر خانم‌ها هنگام خرید رنگ مو مرتکب آن می‌شوند و پس از گذاشتن رنگ مو روی موها و رنگ کردن مو در منزل با شستن موها متوجه می‌شوند که رنگ موهایشان هیچ شباهتی به رنگ موی روی جعبه ندارد! برای این که به چنین مشکلی برخورد نکنید، حتماً راهنمای روی جعبه رنگ مو را مطالعه و ابتدا رنگ را روی بخش کوچکی از موهای خود امتحان کنید.

رنگ کردن مو

۳. هنگام رنگ کردن مو در خانه به فکر موهای بلند خود باشید!

اگر موهای شما بلند است، بهتر است از قبل به فکر باشید و هنگام خرید، دو بسته رنگ مو برای رنگ کردن مو بخرید تا دچار کمبود رنگ نشوید. خیلی مواقع خانم‌هایی که موهای بلند دارند، هنگام رنگ کردن موها با تمام شدن رنگ روبه‌رو می‌شوند؛ در حالی که هنوز تمام موهایشان را رنگ نکرده‌اند. پس اگر موهای شما از سرشانه‌هایتان بلندتر است، حتماً دو بسته رنگ مو بخرید!

خرید انواع رنگ مو و اکسیدان از فروشگاه اینترنتی باستاره

۴. برای نوک موهای خود فکری بکنید!

نوک موها همیشه خشک و متخلل هستند و به سرعت رنگ را جذب می‌کنند. بنابراین، توصیه می‌کنیم که هنگام رنگ کردن این بخش از موها را در آخر رنگ کنید تا رنگ تمام قسمت‌های موهایتان یکدست شود. شما حتی می‌توانید مقدار کمی از رنگ مو را نگه دارید آن را ۳ دقیقه پیش از شستن موها روی قسمت پایین آنها قرار دهید. همچنین، می‌توانید رنگ مو را با شامپو مخلوط کنید و آن را روی نوک موها بزنید.

https://www.instagram.com/p/B5UuZxUn6mU/
سالن زیبایی ستاره فرهنگ، ارائه‌دهنده انواع خدمات تخصصی رنگ مو

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه