رنگ موی قهوه ای شکلاتی

معرفی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی قهوه ای شکلاتی از انواع رنگ موهای محبوب و پرطرفدار در بین خانم ها است و این رنگ مو می تواند جذابیت خاصی را به چهره خانم ها ببخشد. رنگ موی قهوه ای شکلاتی در انواع طیف های قهوه ای شکلاتی تیره و قهوه ای روشن موجود است و شما می توانید از بین این رنگ موهای متنوع رنگی مناسب را انتخاب کنید.

رنگ موی قهوه ای شکلاتی برای خانم ها در رده سنی مختلف مناسب است و این رنگ مو با انواع رنگ پوست ها مطابقت و همخوانی دارد و اگر شما تمایل دارید از رنگ مویی شیک و متفاوت استفاده کنید، این رنگ مو می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد. خانم هایی که تمایل ندارند با رنگ کردن موهایشان سن آن ها بالاتر به نظر برسد رنگ موی قهوه ای روشن می تواند برایشان مناسب باشد، همچنین اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید سفیدی موهایتان را بپوشانید می توانید از طیف های مختلف رنگ موی قهوه ای شکلاتی استفاده نمایید.
در فصل پاییز و زمستان برای رنگ کردن موها با رنگ قهوه ای شکلاتی بهتر است از طیف های تیره تر استفاده کنید و در فصل تابستان و بهار برای رنگ کردن موهای خود با رنگ قهوه ای شکلاتی بهتر است از طیف های روشن تر استفاده نمایید.

لینک مستقیم خرید رنگ موی قهوه ای شکلاتی متوسط مارال

 

رنگ موی شکلاتی یک رنگ گرم به حساب می‌آید بنابراین برای پوست‌های روشن بسیار مناسب است. اما این به آن معنی نیست که اگر رنگ پوست سبزه یا تیره دارید نمی‌توانید شکلاتی کنید، این رنگ مو با پوست‌های تیره هم کاملاً سازگاری دارد. این مسئله به دلیل ماهیت درخشان و براق رنگ مو شکلاتی است.

 

رنگ مو قهوه ای شکلاتی

 

فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

دستور کلی رنگ مو به این صورت است که باید در ابتدا ساقه موهای خود را رنگ کنید و بعد از 20 دقیقه مکث ریشه موهایتان را رنگ کنید و سپس بعد از 35 دقیقه مکث رنگ مو را از روی موها بشویید. برای رنگ کردن موها با رنگ موی قهوه ای شکلاتی در ابتدا باید موها را دکلره کنید و تا پایه 8 برسانید و سپس رنگ موهای زیرا را با هم ترکیب کنید و روی مو بزنید.

  • رنگ موی W6 , C6
  • رنگ موی شماره ۱.۳
  • رنگ موی شماره ۷.۳۱
  • واریاسیون نقره ای : ۱۰ میل
  • اکسیدان : ۱/۲ حجم رنگ
  • پایه ۸ دکلره
  • مدت زمان مکث : ۳۵ دقیقه

 

 

 

خرید انواع رنگ موهای خارجی و ایرانی از فروشگاه اینترنتی باستاره

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه