ترکیب رنگ موی تنباکویی چیست ؟

امروزه رنگ مو‌های جدید و متنوع بسیاری وجود دارد که به راحتی می‌توان از میان آن‌ها رنگی که با پوست هماهنگی دارد را انتخاب کرد. یکی از رنگ‌های خاص که چند سالی است مد شده رنگ موی تنباکویی است. این رنگ تناژ قهوه‌ای شکلاتی دارد و همین باعث می‌شود که هیچوقت خسته‌کننده و تکراری نشود. همچنین ترکیب آن با رنگ‌های دیگر می‌تواند آرایش موی متفاوتی را به همراه داشته باشد.

تنباکو یا توتون گیاهی با برگ‌های پهن است که در اصل در آمریکای شمالی و جنوبی رشد می‌کرده و امروزه در سراسر جهان کشت می‌شود. وقتی ما از رنگ تنباکویی صحبت می‌کنیم منظور رنگی است که روی برگ‌های خشک و بریده شدهٔ این گیاه وجود دارد و به رنگ شکلاتی و قهوه‌ای بسیار نزدیک است. امروزه این رنگ در سراسر جهان دارای طرفداران بسیاری است و حتی ستاره‌های مشهور هالیوود مو‌های خود را به رنگ تنباکویی در می‌آورند.

لینک مستقیم خرید رنگ موی تنباکویی شات

رنگ موی تنباکویی

 

رنگ موی تنباکویی شکلاتی در انواع طیف های روشن و تیره موجود است همچنین در برخی از مدل های این رنگ مو برای جذابیت بیشتر موها از هایلایت استفاده می شود که انتخاب هر یک از این مدل رنگ موها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

علاوه بر موارد ذکر شده مهارت آرایشگر یکی دیگر از نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر آرایشگری که شما انتخاب می کنید مهارت لازم را در زمینه رنگ کردن موها نداشته باشد ممکن است در ترکیب کردن رنگ موها دچار اشتباه شود و شما از نتیجه کار راضی نباشید بنابراین بهتر است برای رنگ کردن موها به کمک رنگ مو تنباکویی شکلاتی از آرایشگری با تجربه و مهارت کافی استفاده کنید.

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ دیدن فرمایید

 

برای رسیدن به این رنگ ابتدا باید موهایتان را با دکلره به پایه هشت برسانید و پس از شستشو و خشک کردن، ترکیب زیر را به مدت سی تا چهل دقیقه روی مو‌ها قرار دهید.

رنگ موی فندقی روشن: ۶۰ میل
رنگ بلوند پلاتینه صدفی روشن: ۲۰ میل
رنگ بلوند روشن: ۴۰ میل
اکسیدان نمره ۱: ۱۸۰ میل

 

 

خرید انواع رنگ موهای ایرانی و خارجی در فروشگاه اینترنتی باستاره

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه