رفع چین‌ و‌ چروک دست

رفع چین‌ و‌ چروک دست با استفاده از چند مخلوط

زیبایی پوست تا حد زیادی به محصولاتی وابسته است که برای پوست خود استفاده می کنید؛ مثل ضد آفتاب ها، مرطوب کننده ها، سرم، ماسک و … . اما زمانی که به چروک دست ها می رسیم، قضیه کاملا متفاوت است. اگر برنامه مراقبتی روتینی از پوست دست خود نداشته باشید و مدام از آن کار بکشید، در نتیجه به زودی با نشانه های پیر شدن آن مواجه خواهید شد. کارهای خانه، آب ‌و‌ هوا و عدم استفاده از کرم‌های مرطوب کننده باعث می‌شوند که پوست دست‌هایتان سریع دچار چین‌ و‌ چروک زود‌رس شوند.

ایجاد چین‌ و چروک روی دست و گردن نشان دهندۀ افزایش سن است. بنابراین باید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته‌ باشید. امروز  قصد داریم به شما چند مخلوط طبیعی و آسان را برای رفع چین‌ و‌ چروک دست یاد بدهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید از جوانی پوستتان مراقبت کنید.

لینک مستقیم خرید کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین

 

مخلوط سفیدۀ تخم مرغ و عسل :

سفیدۀ تخم مرغ را با یک قاشق غذاخوری عسل به خوبی مخلوط‌ کنید و روی دست‌هایتان بمالید. پس از این که ۱۰ دقیقه پوست را با این ترکیب ماساژ دادید، آن را با آب ولرم بشویید. شب هنگام پیش از خواب نیز دست‌ها را با روغن نارگیل مرطوب کنید.

 

مخلوط سرکۀ سیب و لیمو :

نصف فنجان سرکۀ سیب را با یک‌ چهارم فنجان لیموترش و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون مخلوط کنید و روی دست‌ها بمالید. پس از آن‌ که خشک شد، آن را بشویید و دست‌هایتان را با روغن کرچک مرطوب کنید.

رفع چین‌ و‌ چروک دست

مخلوط موز و شیر :

در یک دستگاه مخلوط‌ کن یک عدد موز را با ۳ قاشق غذاخوری شیر مخلوط‌ کنید و روی دست‌هایتان بمالید. پس از ۱۵ دقیقه دست‌ها را با آب ولرم بشویید و از کرم مرطوب کننده و یا روغن نارگیل طبیعی استفاده کنید.

 

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ کلیک کنید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه