رفع سیاهی دور چشم در یک چشم به هم زدن

تاثیر کانسیلر در تیرگی دور چشم

سیاهی دور چشم از مواردی است که تأثیر بدی بر سن و زیبایی چهره گذاشته و از مشکلات زیبایی محسوب می‌شود. با “ستاره” همراه شو تا راه حل ساده و سریعی را برای رفع سیاهی دور چشم به تو پیشنهاد دهد.
کانسیلر! بله! دقیقاً کانسیلر! راه حلی سریع و ساده برای رفع سیاهی دور چشم است! ولی نحوه استفاده از آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. حتماً قبل از استفاده از کانسیلر، از کرم مرطوب‌کننده یا کرم ضدچروک و تیرگی دور چشم استفاده کن. روی پلک را با ضربه‌های کوچک با نوک انگشتان، خوب ماساژ بده.


تا جایی که ممکن است سعی کن از کانسیلری که حداقل یک درجه از رنگ پوست تو روشن‌تر است، استفاده کنی. بهتر است کانسیلر را ابتدا روی پوست دست خود بمالی و بعد آن را با نوک انگشت و خیلی آرام روی پلک خود ماساژ دهی. این کار را با کشیدن انگشت از زاویه داخلی پلک به طرف انتهای آن انجام بده.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع کانسیلر میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

کانسیلر چیست؟
کانسیلر کرم‌ پودرهای رنگی به‌صورت فشرده جامد (پلت)، نیمه‌جامد(ماتیکی) یا مایع هستند که معمولا زیر پنکیک یا کرم‌پودر و بعد از کانتورینگ (رفع عیوب صورت و برجسته‌سازی نواحی خاص مانند گونه) استفاده می‌شوند.

حقیقت این است که کانسیلرها عموما برای پوشاندن تیرگی زیر چشم طراحی شده‌اند، اما اگر راه‌ و‌ رسم استفاده‌ی درست از این وسیله آرایشی را یاد بگیرید می‌توانید از آن برای پوشاندن معایبی مثل جای جوش، جای زخم و نیز به‌عنوان پایه و اساس سایه‌ی چشم استفاده کنید.

شما میتوانید برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام با ستاره ما را دنبال نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه