رفع تیرگی دور چشم

وقتی درباره رفع تیرگی دور چشم صحبت می‌کنیم، اکثراً به یاد محصولات کارخانه‌ای و انواع کرم‌ها و سرم‌های دور چشم با قیمت بالا می‌افتیم. درست است که این محصولات کارایی بالا و فوق‌العاده‌ای دارند، ولی اگر نمی‌توانید آنها را با قیمت بالایی که دارند تهیه کنید، توصیه ما به شما ساخت این امولسیون طبیعی در منزل برای رفع تیرگی دور چشم است!

با کمک این محصول مؤثر می‌توانید از شر سیاهی و تیرگی دور چشم‌های خود خلاص شوید.

خرید انواع کرم‌های دور چشم از بهترین برندهای دنیا

روش تهیه امولسیون خانگی برای رفع تیرگی دور چشم

رفع تیرگی دور چشم

برای ساخت این امولسیون جادویی رفع تیرگی دور چشم نیاز به مقداری ژل آلوئه‌ورا و روغن بادام شیرین دارید. ابتدا ظرف کوچک دردار یا کاسه کرم خالی را آماده کنید تا امولسیون را در آن بریزید و نگه دارید. از یک قاشق تمیز هم برای مخلوط کردن مواد با یکدیگر کمک بگیرید.

حالا ۲ قاشق چایخوری ژل آلوئه‌ورا را در کاسه بریزید. دقت کنید که امولسیون را در مقدار کم تهیه کنید تا مانع فاسد شدن آن شوید و همیشه از محصول تازه استفاده کنید. حالا همان مقدار روغن بادام شیرین را در کاسه بریزید و به کمک قاشق آن را با ژل آلوئه‌ورا مخلوط کنید. ماده حاصل حالت امولسیون دارد و ترکیبی یکدست نخواهد بود. به همین دلیل هم هر بار پیش از استفاده از این امولسیون آن را به خوبی هم بزنید تا روغن بادام و آلوئه‌ورا کاملاً با هم مخلوط شوند. دقت داشته باشید که امولسیون را همواره داخل یخچال نگه دارید.

برای رفع تیرگی دور چشم خود این امولسیون را با انگشت حلقه خود روی پوست تمیز اطراف چشم‌هایتان بمالید و با ضربات انگشت آن را روی پوست پخش کنید تا کاملاً جذب شود. دقت کنید که این کار را با ملایمت و بسیار آرام انجام دهید تا باعث ایجاد چروک یا پارگی مویرگ‌های خونی موجود در این ناحیه نشوید.

از این امولسیون روز و شب پیش از رفتن به رختخواب استفاده کنید تا شاهد رفع تیرگی دور چشم خود باشید.

https://www.instagram.com/p/B55ZA-1H542/

سالن زیبایی ستاره فرهنگ، ارائه‌دهنده خدمات کربوکسی تراپی CARBOXY THERAPY

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه