رشد ابرو در یک هفته

بهترین توصیه‌ها برای رشد ابرو در یک هفته

آیا به دلایل مختلف برای مثال اصلاح بیش از حد ابرو ها، موهای ابروی خود را از دست داده‌اید و نمی‌دانید چه کاری کنید؟ رشد کامل و دوباره ابروها به طور طبیعی تقریباً ۱۲ ماه طول می‌کشد و در این مدت معلوم نیست که چطور باید ابروهای خود را حالت بدهید!

اگر برای از دست دادن موهای ابروهای خود نگران هستید، ما در اینجا مؤثرترین نکته‌ها را برای رشد ابرو در یک هفته با شما در میان می‌گذاریم تا به سرعت ابروهای از دست رفته خود را بازیابید.

با این توصیه‌ها که سرعت رشد موها را بیشتر می‌کنند، می‌توانید شاهد رشد ابرو در یک هفته باشید.

بیشتر بخوانید : موادی طبیعی برای رشد سریع ابرو

رشد ابرو در یک هفته

لینک مستقیم خرید سرم احیا کننده ابرو سریتا

 

۱. مطمئن باشید که از درون سالم هستید. پیروی از یک رژیم غذایی متعادل شامل انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌تواند سلامت موهای شما را تضمین کند.

۲. مصرف ماده بیوتین یا ویتامین B را در رژیم غذایی خود افزایش بدهید؛ چون این ماده به رشد موها کمک زیادی می‌کند.

۳. هر روز حداقل ۸ لیوان آب بنوشید.

۴. هر گونه اقدامی برای برداشتن و اصلاح ابرو ها را متوقف کنید.

۵. به هیچ وجه محصولات زیبایی مانند کرم‌ها و لوسیون‌ها را در قسمت ابروها نزنید؛ چون ممکن است بر فولیکول‌های مو تأثیر منفی بگذارند و روند رشد دوباره موها را کاهش دهند.

۶. برخی از لوازم آرایشی حاوی موادی هستند که می‌توانند رشد موها را مختل کنند یا باعث ریزش ابروها شوند؛ بنابراین، از آنها استفاده نکنید.

رشد ابرو در یک هفته

 

۷. ویتامین E، روغن کرچک و روغن زیتون باعث رشد سریع‌تر موهای ابرو می‌شوند. برای رشد ابرو در یک هفته می‌توانید این روغن‌ها را روی پنبه بریزید و آن را با حرکت دایره‌ای و بسیار آرام روی ابروها ماساژ دهید.

۸. از پوست ناحیه اطراف ابروهای خود لایه‌برداری کنید تا منافذ و فولیکول‌های مسدود شده را باز کنید. این کار باعث می‌شود که موهای ابرو، سریع‌تر از فولیکول های مو در این ناحیه بیرون بیایند.

۹. زیر نظر پزشک از محصولاتی مانند ماینوکسیدیل برای تحریک رشد موهای ابرو استفاده کنید.

۱۰. به کمک مسواکی نرم، وازلین یا روغن کرچک را به آرامی در جهت رشد موها روی ابروهای خود بمالید. این کار، جریان خون را در فولیکول‌های مو بیشتر می‌کند که باعث می‌شود موهای ابرو سریع‌تر رشد کنند.

به یاد داشته باشید که ممکن است مدتی طول بکشد تا ابروهای پرپشت سابق خود را به دست بیاورید؛ ولی مطمئن باشید که تمام این کارها به رشد ابروها در یک هفته کمک می‌کنند و پس از این مدت می‌توانید دوباره زیبایی صورت خود را به دست آورید!

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه