راه های سفید کردن دندان به آسانی در خانه

این روزها تبلیغ ژل سفید کننده دندان را همه جا می‌بینیم، که تصاویر جذاب و هوس انگیزی از سفید شدن دندان‌های افراد نشان می‌دهد. اما آیا برای سفید کردن دندان، حتما به ژل سفید کننده دندان احتیاج دارید یا می‌توانید با مواد ساده در آشپزخانه این کار را انجام دهید؟ پیشنهاد باستاره به شما، استفاده از مواد داخل خانه است که به طور طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی، دندان‌های شما را به سفیدی مروارید می‌کنند.

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین سفید کننده دندان

سفید کردن دندان از آن دسته کارهای زیبایی است که همه فکر می‌کنند گران و دشوار انجام می‌شود، اما در واقع اینطور نیست. روشی که باستاره به شما پیشنهاد می‌دهد، با همه نوع بودجه سازگار بوده و مواد اولیه آن همه جا در دسترس است. پس نیازی نیست پول زیادی برای خرید ژل سفید کننده دندان خرج کنید و با مواد داخل کابینت دندان‌های خود را سفید کنید.

لینک مستقیم خرید خمیر دندان سفید کننده اورال بی

 

راه های سفید کردن دندان

قدم اول سفید کردن دندان:

یکی از راه های سفید کردن دندان این است که دهانشویه و هیدروژن پراکسید (آب اکسیژنه) را به نسبت مساوی با هم مخلوط کنید. مایع را چند دقیقه به خوبی در دهانتان قرقره کنید. وقتی که مایع را از دهان خارج کردید، دهان خود را آب بکشید تا طعم دهانشویه و آب اکسیژنه عوض شود.

راه های سفید کردن دندان

قدم دوم سفید کردن دندان:

درست بعد از آبکشی دهان، دندان‌های خود را، با مخلوط جوش شیرین و خمیردندان، مسواک بزنید. برای درست کردن این مخلوط، کمی خمیردندان را با یک قاشق چای‌خوری جوش شیرین و نصف قاشق چای‌خوری آب مخلوط کنید. مواد را خوب هم بزنید و به جای خمیردندان از آن استفاده کنید.

لینک مستقیم خرید خمیر دندان پارودونتکس مدل Whitening

 

با همین دو قدم ساده در خانه، خود را از ژل سفیدکننده دندان و درمان‌های گران قیمت، بی نیاز کردید.

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه