راه درمان ریزش مو

بهترین راه درمان ریزش مو با نارگیل

آیا با معضل ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کنید و به دنبال روشی برای درمان ریزش مو بدون مواد شیمیایی یا دارو هستید؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین راه درمان سنتی ریزش مو را به شما بگوییم تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان، موهایی پرپشت و زیبا داشته باشید.

طبق نظر متخصصان مو، از دست دادن حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در روز کاملاً طبیعی است. ریزش مو تنها زمانی موجب نگرانی می‌شود که روزانه بیش از این میزان، مو از دست بدهید. اما نگران نباشید، با این روش درمان سنتی ریزش مو طبیعی می‌توانید از ریزش موهای خود جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: طبیعی‌ترین روش های جلوگیری از ریزش مو

لینک مستقیم خرید روغن مو تقویتی کراتین ردیست مناسب موهای آسیب‌دیده

درمان سنتی ریزش مو با نارگیل

این روزها همه جا اسم روغن نارگیل و ویژگی‌های خارق‌العاده آن برای مو و پوست را می‌شنوید و به احتمال زیاد، برخی از آنها را می‌دانید، به همین دلیل تنها فواید استفاده از روغن نارگیل برای ریزش مو را به شما توضیح می‌دهیم. روغن نارگیل نه تنها رشد مو را تقویت می‌کند، بلکه باعث نرمی آن هم می‌شود. روغن نارگیل دارای چربی‌های ضروری، مواد معدنی و پروتئین است که شکنندگی مو را کاهش می‌دهد. روغن نارگیل دارای آهن و پتاسیم است. برای درمان سنتی ریزش مو با استفاده از روغن نارگیل، می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

کمی روغن نارگیل را گرم کنید (نیازی به حرارت مستقیم نیست، روغن نارگیل در گرمای کف دست خودتان هم ذوب می‌شود) و آن را به آرامی از ریشه موهای خود تا نوک آنها بمالید تا روغن به خورد موهای شما برود. اجازه بدهید روغن تمام شب روی موهای شما بماند و روز بعد آنها را در حمام بشویید (اگر نمی‌خواهید شب تا صبح روغن را روی موهایتان داشته باشید، حداقل یک ساعت باید به روغن اجازه دهید تا جذب موهای شما شود).

روش دیگر برای درمان سنتی ریزش مو با استفاده از نارگیل به شرح زیر است:

یک عدد نارگیل تازه را رنده کنید، آن را محکم فشار بدهید تا شیر آن خارج شود. شیر نارگیل به دست آمده را با کمی آب مخلوط کنید و ترکیب را روی قسمت‌هایی از سر خود بگذارید که ریزش موی بیشتری دارد. اجازه بدهید مواد شب تا صبح روی موهای شما بمانند و روز بعد در حمام آبکشی کنید.

بهترین راه درمان سنتی ریزش مو با استفاده از نارگیل را خواندید، حالا وقت آن است که به فروشگاه نزدیک منزل خود سر بزنید تا روغن یا خود نارگیل را تهیه کنید!

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

  • سپیده گرمابدری
  • 15 دی 1400
  • 191 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه