راههای سفید کردن دندان به روش خانگی و آسان

زرد شدن دندان ها، موردی است که با استفاده از برخی از مواد غذایی مثل قهوه یا افزایش سن رخ می‌دهد؛ و به همین دلیل، افراد بسیاری به دنبال سفید کردن دندان هایشان هستند. داشتن دندان سفید آرزوی هر فردی است و قطعاً شما هم دوست ندارید که دندان های زرد داشته باشید. با دانستن راههای سفید کردن دندان به روش خانگی، با هزینه بسیار کم می توانید دندان های سفید داشته باشید.

لینک مستقیم خرید خمیر دندان سفید کننده میسویک

 

1. سفیدی دندان با نمک :

نمک، آب و جوش شیرین 3 ماده اصلی تشکیل دهنده این ترکیب است. در یک کاسه، نصف قاشق چای خوری نمک و جوش شیرین با کمی آب ترکیب کنید تا خمیر نسبتا شلی ایجاد شود. پس از آن اقدام به مسواک زدن دندان‌هایتان برای 2 دقیقه کنید.راههای سفید کردن دندان

2. سفید کردن دندان با پوست موز :

کافی است پس از میل کردن یک موز، پوست ان را برای مدت 5 دقیقه بر روی دندان‌هایتان حرکت دهید و اثر آن را ببینید. برای افزایش قدرت این روش، می‌توانید پس از آن از خمیر جوش شیرین و آب لیمو استفاده کنید.

راههای سفید کردن دندان

لینک مستقیم خرید خمیر دندان سفید کننده ایروکس

 

3. سفیدی دندان با روغن نارگیل :

کافی است انگشت اشاره خودتان را در کمی روغن نارگیل فرو کنید؛ و برای 5 دقیقه، با انگشت‌تان، دندان‌هایتان را مسواک بزنید. جالب است بدانید روغن نارگیل دارای اسیدی به نام “لاوریک” است که می‌تواند منجر به سفیدی دندان‌ها شود.

راههای سفید کردن دندان

4. سفيد كردن دندان با زردچوبه :

برای استفاده از این روش باید با زردچوبه یک خمیر نسبتا نرم ایجاد کنید تا بتوانید، دندان‌هایتان را با آن مسواک بزنید. برای این کار کافی است یک قاشق غذا خوری زردچوبه طبیعی را با کمی آب ترکیب کنید و چند قطره نعنا، برای ایجاد طعم مطلوب، اضافه کنید. میزان آب، به قدری باشد که یک ترکیب نسبتا نرم ایجاد شود. با خمیر زردچوبه، حدود 3 دقیقه به خوبی مسواک بزنید. به خصوص دندان‌های جلو را که نمایان هستند.

دندان

 

خرید انواع خمیر دندان از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه