راههای درمان جوش صورت

موثرترین راههای عملی درمان جوش صورت و پیشانی

جوش غرور جوانی یا آکنه، از بزرگترین دشمنان زیبایی ما به شمار می‌آید و همه ما تا کنون درگیر این مشکل شده‌ایم. اما جوش روی پیشانی، که دیگر جای خود را دارد! برای رهایی از این مشکل و راههای درمان جوش صورت به توصیه‌های باستاره عمل کنید.

بیشتر بخوانید : مفیدترین کارها برای درمان جوش زیر پوستی صورت

لینک مستقیم خرید کرم کنترل کننده چربی و جوش درماتیپیک

 

راههای درمان جوش صورت

لینک مستقیم خرید فوم ژل ضد جوش صورت ام کیو MQ

 

۱- سعی کنید همیشه پوست پیشانی خود را حداقل دو بار در روز و بر طبق یک برنامه منظم با صابون ضد باکتریایی شسته و آن را پاک و سرزنده نگاه دارید. با این کار هم جوش‌های قبلی را درمان می‌کنید و هم از بروز جوش‌های جدید در این ناحیه جلوگیری می‌نمایید.

۲- لایه برداری از پوست برای پاک کردن منافذ پوست و از ایجاد جوش روی پوست جلوگیری می‌نماید. برای این کار می‌توانید از اسکراب صورت مناسب استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : برای لک های صورت چه درمان‌هایی را می‌توان انتخاب کرد؟

۳- همزمان با درمان جوش پیشانی می‌بایست به شستشوی منظم موها نیز ادامه داد.

۴- البته باید توجه داشت که درمان جوش پیشانی، با مصرف بیشتر آب و رساندن رطوبت کافی به بدن، سرعت بیشتری می‌یابد. بنابرین باستاره مصرف بیشتر آب در طول روز را به شما توصیه می‌کند.

۵- گردش خون نیز در جلوگیری از بروز جوش پیشانی بسیار موثر است. بنابرین برنامه ورزشی روزانه می‌تواند کمک بزرگی به درمان جوش پیشانی بنماید.

با به کار بستن این توصیه‌های باستاره، درمان جوش پیشانی خود را آغاز نموده و از ایجاد آن روی صورت زیبای خود، جلوگیری کنید.

لینک مستقیم خرید ژل آکنه سلوشن مای فارما

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه