آرایشی ملایم و طبیعی

این روزها درست کردن چهره طبیعی با آرایش، از پرطرفدارترین گرایش‌های آرایشی است. این نوع آرایش باعث می‌شود چهره تو حالت طبیعی خود را حفظ کرده و تنها زیبایی‌های آن برجسته بشود. اگر تو هم دوست داری زیبایی‌های طبیعی چهره خود را به رخ بکشی و از لوازم آرایش زیادی استفاده نکنی، “ستاره” روش انجام آرایش ملایم برای داشتن چهره طبیعی را به تو معرفی می‌کند.

۱. قدرت کانسیلر را بشناس!
نیازی نیست که پوست بی‌نقص و بدون عیبی داشته باشی تا بتوانی آرایش ملایم و طبیعی را انجام بدهی. اگر پوست تو عیب‌هایی دارد، بهتر است از کانسیلرهای سبک و آبرسان استفاده کنی. کانسلیر را روی مثلث زیر چشم‌ها، دور لبه‌ها و مرکز بینی، روی چانه و دیگر نقطه‌های قرمز پوست خود استفاده کن. هدف استفاده از کانسلیر اینجا کاهش قرمزی پوست تا جای ممکن است.
۲. از مرطوب کننده رنگی استفاده کن!

هر چقدر هم کرم پودر تو خوب و سبک باشد، هیچ وقت نمی‌تواند به تو در ساختن ظاهری طبیعی با آرایش کمک کند، چرا که بسیار سنگین است. کرم‌های مرطوب کننده رنگی، سبک هستند و اجازه می‌دهند پوست تو از زیر مواد مشخص باشد.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع مجصولات آرایشی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

۳. لکه‌ها را به روش صحیح مخفی کن!

استفاده از چندین لایه کانسیلر روی یک لکه صورت می‌تواند در جا آرایش طبیعی تو را خراب کند. در عوض از یک کانسلیر با پوشش‌دهندگی بالا که مرطوب‌کننده هم هست استفاده کن. پس از استفاده از مرطوب کننده رنگی روی پوست، از کمی کانسیلر روی لکه‌های صورت خود استفاده کرده و ۵ دقیقه صبر کن و آن را با حرکات ضربه‌ای ملایم روی پوست خود پخش کن.

۴. از هیچ پودری استفاده نکن!

هدف آرایش طبیعی و ملایم داشتن پوست براق و شفاف است، درست انگار ۱۲ ساعت در یک ابر مرطوب خوابیده باشی! به همین دلیل، استفاده از هر گونه پودر می‌تواند به کلی هدف تو را نابود کند. بنابرین، بهتر است به جای رژگونه پودری، از یک محصول کرمی یا ژل استفاده کنی.

۵. بقیه بخش‌های آرایش خود را سبک نگه دار!

با این که این سبک آرایشی طبیعی و ملایم است، اما باز هم باید از کمی لوازم آرایشی روی پوست خود استفاده کنی. اما سعی کن زیاده‌روی نکنی. به جای استفاده از سایه ابرو، آنها را با استفاده از کمی ژل رنگی شانه کن. در کل سعی کن از خط چشم استفاده نکنی و در عوض خط مژه پلک بالای خود را با استفاده از یک مداد چشم قهوه‌ای پر کنی. برای مژه‌ها هم بهتر است ابتدا آنها را فر کرده و از ریمل تنها روی نوک مژه‌ها استفاده کنی. به جای رژلب‌های پررنگ و براق هم می‌توانی از یک برق لب یا بوم لب استفاده کنی.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره ما را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه