دندان های سفید

چگونه دندان های سفید داشته باشیم و روش آن چیست ؟

چگونه دندان های سفید داشته باشیم و روش آن چیست؟ سوالی است که ذهن خیلی‌ها را به خود درگیر می‌کند. برای زیبایی دندان‌های خودمان، روش‌های مختلف و گاه بسیار هزینه‌بر را امتحان می‌کنیم، اما ممکن است هیچ‌کدام نتیجه مورد نظر ما را نداشته باشد، در این صورت چه کنیم؟ پاسخ ما به شما استفاده از روش‌های طبیعی بدون عوارض جانبی است. در ادامه این مقاله، با ما همراه باشید تا پاسخ سوال شما را بدهیم.

 

لینک مستقیم خرید خمیردندان سفیدکننده میسویک

 

دندان های سفید

 

با استفاده از دهانشویه و آب اکسیژنه

برای سفید کردن دندان‌هایتان، دهانشویه و هیدروژن پراکسید (آب اکسیژنه) را به نسبت مساوی با هم مخلوط کنید. مایع را چند دقیقه به خوبی در دهان قرقره کنید. وقتی که مایع را از دهانتان خارج کردید، دهان خود را آب بکشید تا طعم دهانشویه و آب اکسیژنه عوض شود.

 

لینک مستقیم خرید دهانشویه میسویک

 

با استفاده از روغن نارگیل

اسید لوریک (Lauric Acid) موجود در روغن نارگیل، می‌تواند باکتری‌های پلاک دندان‌ها را از بین ببرد تا از رنگ زرد آنها خلاص شوید. در ضمن، این ماده به حفظ سلامت لثه‌ها و خوشبو شدن نفس کمک می‌کند.

 

با استفاده از پوست موز

استفاده از موز را برای از بین بردن زردی دندان به شما توصیه می‌کنیم. این روش سفیدسازی دندان را در خانه انجام بدهید تا همیشه با خیالی راحت، لبخند را مهمان لب های زیبای خود کنید.

 

با استفاده از روغن زیتون

روغن زیتون در مقابله با تمامی بیماری‌های لثه‌ای، پوسیدگی دندان‌ها و درد ناشی از آن‌ها بسیار مؤثر است. یک قاشق چای‌خوری روغن زیتون را به مدت ۲۰ دقیقه در دهان خود بچرخانید. پس از این کار مقدار کمی روغن زیتون را روی مسواک بزنید و به مدت دو تا سه دقیقه دندان‌هایتان را با آن مسواک بزنید و سپس با آب بشورید.

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه