دستگاه حالت دهنده مو

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه حالت دهنده مو

دستگاه حالت دهنده مو جزو لوازمی اسات که بیشتر خانم‌ها آنها را دوست دارند. چون می‌خواهند هر چند وقت یک بار تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کنند. مدل دادن به موها هم یکی از بهترین این تغییرات است. ما در اینجا به شما یاد می‌دهیم که چطور بهترین دستگاه را برای خود انتخاب کنید.

 

انواع حالت‌دهنده‌های مو

اتو مو:

اتو مو دستگاهی برای صاف کردن موها است که انواع مختلفی دارد. برخی از این دستگاه‌ها صفحات سرامیکی دارند تا به موها کمتر آسیب برسانند. همچنین، قابلیت‌هایی چون کنترل دما و… دارند.

 

خرید انواع اتو مو از بهترین برندهای دنیا

 

فرکننده مو:

فرکننده‌ها در بازار بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند جنس، مدل، یک یا چند کاره بودن و برخی ویژگی‌های دیگر مثل داشتن خاصیت آیونیک، صفحه LED و… قیمت‌های متفاوتی دارند. قبل از اقدام به خرید دستگاه، تصمیم بگیرید که چه مدل موی فری می‌خواهید. آیا می‌خواهید دستگاهی بخرید که چند مدل فر متفاوت بسازد؟ یا تنها یک مدل فر خاص را دوست دارید؟ اگر نمی‌توانید مدل فر خاصی را انتخاب کنید، سراغ فرکننده‌های چند کاره بروید. این نوع دستگاه‌ها سری‌های مختلف برای حالت‌های متفاوت مو دارند.

فرکننده‌های مو جنس‌های فلزی و سرامیکی دارند. نوع سرامیکی آنها کارایی بهتری دارد. در ادامه با انواع فر کننده‌های مو آشنا شوید.

 

خرید انواع حالت‌دهنده‌های مو از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

انواع فرکننده‌های مو به عنوان دستگاه حالت دهنده مو

دستگاه حالت دهنده مو

فر مخروطی:

این نوع فرکننده‌ها موها را به شکل S درمی‌آورند. نوع پیچیدن مو دور فرکننده نیز در حالات مختلف، مدل فرهای متفاوتی را ایجاد می‌کند.

 

فر لوله‌ای:

این مدل فرکننده کاربرد بیشتری بین خانم‌ها دارد. اگر می‌خواهید موهایتان فر ملایم و طبیعی داشته باشند، این دستگاه بسیار مناسب است. فرکننده‌های لوله‌ای در سایز‌های متنوعی وجود دارند. فر یکدست و ریز با استفاده از فرکننده‌هایی با قطر ۱٫۵ سانتی‌متر ایجاد می‌شود. این مدل مناسب خانم‌هایی است که موهای کاملاً فرفری می‌خواهند.

فر پر و مشخص برای موهای کوتاه و متوسط مناسب است. میله‌ای با قطر ۲٫۵ سانتی متر برای این منظور مناسب است. فرهای متوسط و شل که مناسب موهای نه چندان بلند و نه کوتاه هستند، با قطر میله ۳ سانتی‌متری انجام می‌شوند. فر درشت و حجم‌دهنده مناسب موهای بلند و کم‌پشت است که با قطرهای ۳٫۵ سانتی‌متری امکان پذیر است. فر کم و بسیار ملایم هم برای موهای بسیار بلند ایده‌آل است و با قطر میله ۴٫۵ سانتی‌متر انجام می‌شود.

 

خرید انواع فرکننده مو (بابیلیس) با مناسب‌ترین قیمت

 

فر برقی:

فرهای برقی، موها را به حالت مارپیچ درمی‌آورند. به این دستگاه‌ها فر سیم تلفنی یا نانسی نیز می‌گویند. این محصولات عملکردی مانند دستگاه‌های فرکننده میله‌ای دارند. با این تفاوت که سرعت عمل آنها بالاتر است.

 

فر برقی اتوماتیک:

فرکننده‌های اتوماتیک به این صورت عمل می‌کنند که یک تکه از موها را به داخل دستگاه می‌کشند و آن را به شکل فر مارپیچ خارج می‌کنند. حالت موی خروجی، شبیه فر با مدل میله‌ای است.

 

اتو موج:

اتو موج مو یا انبر مو، میله‌ای دو قسمتی است که برای ایجاد فرهای مدل S و فرهای لوله‌ای مناسب است.

 

موپیچ:

این دستگاه حالت دهنده مو ظاهری متفاوت نسبت به دیگر فرکننده‌ها دارد. با داشتن برجستگی‌های‌ توپی شکل روی سطح میله، به موها فرهای خوش حالت S شکل می‌دهد. این فرکننده برای موهای بلند بسیار مناسب است.

 

بیگودی:

بیگودی‌ها نوعی حالت دهنده مو هستند که سه نوع معمولی، آبی و برقی دارند. انتخاب بین این سه مدل به تجربه شما در استفاده از آنها بر‌می‌گردد.

 

بیشتر بخوانید: در انتخاب سشوار باید به چه معیارهایی توجه کنیم؟

روش استفاده درست از سشوار خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه