درمان سریع جوش زیر پوستی

روش درمان سریع جوش زیر پوستی

شاید هیچ دردسری بدتر از این نباشد که صبح از خواب بیدار شوید و هنگام حاضر شدن برای خروج از منزل، جلوی آینه بایستید و با جوش‌های زیر پوستی صورت مواجه شوید! این فاجعه که زیبایی شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد، می‌تواند کابوس تمام طول روز باشد! برای همین، بهتر است روش درمان سریع جوش زیر پوستی را یاد بگیرید.

با یاد گرفتن این درمان جوش زیر پوستی می‌توانید با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه‌ای صبح را با پوستی کاملاً صاف و بدون جوش آغاز کنید.

در وهله اول باید بدانید که برای داشتن پوستی بدون جوش همیشه باید از پاک‌کننده‌ای ملایم و متناسب با نوع پوست خود برای شستن پوست استفاده کنید. اگر با رعایت این نکته باز هم متوجه ایجاد جوش شدید، می‌توانید روش زیر را برای درمان جوش زیر پوستی خود به کار بگیرید.

لینک مستقیم خرید ژل آنتی آکنه اورین مناسب پوست چرب

 

درمان سریع جوش زیر پوستی

 

ابتدا مقداری یخ را داخل تکه‌ای پارچه بریزید و آن را به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی محل جوش زیر پوستی قرار دهید. در صورت احساس درد، یخ را از روی پوست بردارید.

حالا باد سشوار را با حداقل دما به مدت ۳ تا ۵ دقیقه روی جوش بگیرید تا محل کاملاً خشک شود. مراقب باشید که باد سشوار داغ نشود. پیش از رفتن به تختخواب کمی خمیردندان سفید غیر ژله‌ای و بدون مواد افزودنی را روی جوش بمالید.

اولین کاری که باید صبح روز بعد برای درمان سریع جوش زیر پوستی خود انجام دهید، شست‌وشوی صورت با آب ولرم است. در صورتی که جای جوش هنوز کمی مشخص بود، می‌توانید آن را با کانسیلر یا کرم‌پودر بپوشانید.

این روش درمان جوش زیر پوستی را اگر شب قبل انجام دهید، صبح روز بعد دیگر نیازی به استفاده از هیچ روش دیگری برای پوشاندن محل جوش صورت خود ندارید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه