درمان ریزش ابرو

یک روش کاربردی برای درمان ریزش ابرو به طور قطعی در خانه

ابروها از مهم‌ترین اعضای صورت هستند چرا که بر ظاهر ما تأثیر مستقیم می‌گذارند. اما همین ابروهای زیبا و کمانی ممکن است به دلیل عدم تعادل هورمونی، کمبود مواد معدنی و اصلاح بیش از حد آنها دچار ریزش شوند و کم‌پشت شوند. این روزها، اگر شما هم با مشکل ریزش ابرو مواجه شده‌اید و ابروهایتان به پرپشتی قبل نیستند، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا یک روش طبیعی خانگی برای درمان ریزش ابروها را به شما بگوییم. با استفاده از این روش، می‌توانید مطمئن باشید که دوباره ابروهای زیبا و پرپشتی خواهید داشت.درمان ریزش ابرو

لینک مستقیم خرید سرم احیا کننده ابرو سریتا

 

روغن زیتون برای درمان ریزش ابرو در خانه :

روغن زیتون برای رشد و تقویت موها بسیار مؤثر است. روغن زیتون با التهاب مبارزه می‌کند که برای شوره، اگزما و پسوریازیس فوق‌العاده است. روغن زیتون همچنین خواص آنتی ‌میکروب دارد که می‌تواند با عفونت و میکروب‌هایی که باعث ریزش ابرو می‌شوند، مبارزه کند.

روغن زیتون نه ‌تنها برای درمان ریزش ابرو مؤثر است، بلکه می‌توانید از آن برای درمان ریزش مو سر خود هم استفاده کنید تا رشد موهای شما سریع ‌تر شود. روغن زیتون همچنین مرطوب‌کننده شگفت‌انگیزی است که ظاهر و ساختار مو را بهبود می‌بخشد. برای درمان ریزش ابرو با روغن زیتون، به سادگی یک گوش پاک‌کن را به روغن زیتون آغشته کنید و سپس آن را به آرامی روی ابروهای خود بمالید. بهتر است این کار را پیش از خواب انجام بدهید تا روغن زیتون تمام شب روی ابروهای شما بماند. صبح روز بعد ابروهای خود را با آب گرم و یک صابون ملایم بشویید.

اگر می‌خواهید تأثیر روغن زیتون در درمان ریزش ابروها را بیشتر کنید،‌ می‌توانید کمی عسل به آن اضافه کنید.

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه