درمان جوش و جای جوش با ترکیبی درمانگر و فوق‌العاده حاوی گلیسیرین

درمان جوش و معجزه گلیسیرین

پوست صورت بسیاری از خانم‌ها به علل مختلفی دچار جوش می‌شود که این مسئله دو پیامد دارد: نخست، خود جوش‌ها که زیبایی پوست را از بین می‌برند و دوم، جای جوش‌ها که آن‌ها نیز باعث تیرگی و لک شدن پوست می‌شوند. اگر دچار این عارضه دردسرساز پوست هستی، ما در این مقاله تو را با روش درمان جوش و جای جوش با ترکیبی درمانگر و فوق‌العاده مؤثر حاوی گلیسیرین آشنا می‌کنیم.
درمان جوش و جای جوش در منزل و با استفاده از مواد طبیعی اصلاً کار سختی نیست و حتی نیاز به صرف زمان زیادی هم ندارد! برای نمونه، می‌توانی جادوی گلیسیرین را در از بین بردن جوش‌ها و جای آن‌ها امتحان کنی!
ترکیب آب لیمو و گلیسیرین برای درمان جوش : گلیسیرین قدرت درمانی بالایی برای پوست دارد و به راحتی انواع جوش‌ها و جای آن‌ها را از بین می‌برد. اگر به دنبال راهی ساده، مؤثر و طبیعی برای درمان جوش و جای جوش هستی، می‌توانی به گلیسیرین اعتماد کنی. این ماده منافذ پوست را باز می‌کند و به آن اجازه تنفس می‌دهد، رطوبت پوست را حفظ و از مسدود شدن منافذ آن جلوگیری می‌کند.

برای دیدن محصولات ضد جوش و پوستی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

درمان جوش و جای جوش با ترکیبی درمانگر و فوق‌العاده حاوی گلیسیرین
برای درمان  ۳ قاشق چایخوری آب لیمو را با ۳ قطره گلیسیرین مخلوط کن و آن را روی پوست صورت خود بمال. اجازه بده این ماسک به مدت ۳۰ دقیقه تا یک ساعت روی پوست بماند؛ سپس صورت خود را با آب ولرم شست‌وشو بده. استفاده از این ماسک ۲ بار در روز برای درمان جوش و جای جوش بسیار مفید است.
روش دیگر این است که ۲ قاشق چایخوری گلاب را با یک قاشق چایخوری گلیسیرین مخلوط کنی و آن را به صورت دورانی روی پوست صورت خود ماساژ دهی. پس از ۱۵ دقیقه صورت خود را شست‌وشو بده. برای درمان می‌توانی هر شب قبل از خواب از این ماسک استفاده کنی.

میتوانید برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر از سایت ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه