درمان تیرگی پوست

درمان تیرگی پوست زیربغل با این روش‌های خانگی

اگر دوست دارید برای درمان تیرگی پوست زیربغل خود، روش‌های ساده و خانگی بدانید، امروز روز شانس شما است. با این روش‌های خانگی برای درمان تیرگی پوست زیربغل، این کار ساده‌تر و بدون عوارض جانبی است. در ادامه با ما همراه باشید تا ۲ روش خانگی برای درمان تیره شدن پوست خود را بخوانید.

لینک مستقیم خرید پن روشن کننده درماتیپیک

درمان تیرگی پوست

سرکه سیب برای درمان تیره شدن پوست

سرکه سیب حاوی اسیدهای ملایمی است که سلول‌های مرده جمع شده روی پوست را از بین می‌برد و همچنین موجب درمان تیره شدن پوستتان می‌شود. همچنین سرکه سیب یک آنتی‌بیوتیک بوده که میکروب‌ها را از بین می‌برد.

برای استفاده از سرکه سیب برای درمان تیرگی پوست زیر بغل، ۲ قاشق چایخوری جوش شیرین را با ۲ قاشق چایخوری سرکه سیب ترکیب کنید.

اجازه بدهید جوش مواد بخوابد و پس از آنکه حباب‌ها تمام شدند، ترکیب را روی پوست زیر بغل بگذارید و اجازه دهید خشک شود. پس از آن زیر بغل را با آب سرد بشویید.

از این روش برای درمان تیرگی پوستتان، سه بار در هفته استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : ترفندهای مهم برای شفاف سازی پوست صورت

 

آبلیمو برای درمان تیره شدن پوست

آبلیمو حاوی میزان زیادی سیتریک اسید بوده که یک لایه‌بردار و سفیدکننده طبیعی است. استفاده از آبلیمو یک روش فوق‌العاده برای درمان تیره شدن پوست زیر بغل است.

برای درمان تیرگی زیر بغل، یک عدد لیمو را به صورت حلقه‌های ضخیم ببرید. سپس از این حلقه‌ها برای اسکراب کردن زیربغل خود به مدت ۲ تا ۳ دقیقه استفاده کنید. ویتامین C موجود در لیمو موجب سفید شدن پوست شما می‌شود.

سپس اجازه بدهید آبلیمو به مدت ۱۰ دقیقه بیشتر روی پوست بماند و آن را با آب سرد آبکشی کنید.

برای تأثیر بیشتر این روش درمان تیره شدن پوست زیر بغل، از آن ۳ تا ۴ مرتبه در هفته استفاده کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه