داشتن صورت باریک

روش‌هایی تضمینی برای داشتن صورت باریک

برخی عقیده دارند که داشتن صورت باریک یکی از عناصر زیبایی است و بسیاری از دختران و بانوان به دلایلی دوست دارند که صورتی باریک داشته باشند و برای رسیدن به این خواسته به روش‌های مختلفی چون عمل‌های جراحی، استفاده از لوازم آرایشی و یا ماساژ صورت به وسیلۀ انگشتان متوسل می‌شوند. اما باستاره در این نوشته شما را با ماسک‌هایی آشنا می‌کند که می‌توانید با درست کردن آن‌ها در خانه به نتیجۀ دلخواهتان برسید.

بیشتر بخوانید : رازهای درمان افتادگی پوست صورت

 

معجون اول:

ابتدا زنجبیل را با کمی آب روی حرارت بگذارید تا به جوش بیاید. بعد از آن که سرد شد، سه قاشق از آن را با یک قاشق روغن بادام تلخ، یک قاشق گلاب و یک قاشق سرکۀ سیب مخلوط کنید. سپس، مخلوط آماده شده را روی قسمت‌هایی که می‌خواهید باریک شوند بمالید و بگذارید تا خشک بشود. بعد از این مرحله صورتتان را به خوبی با آب بشویید و این کار را هر روز انجام بدهید تا زمانی که به نتیجۀ دلخواهتان برسید.

برای مشاهده و خرید انواع محصولات مراقبت از پوست روی این لینک بزنید.

 

داشتن صورت باریک

معجون دوم:

دو قاشق سرکۀ سیب را با یک قاشق گلاب، یک قاشق روغن بادام تلخ، و سه قاشق زنجبیل آسیاب شده مخلوط کنید و آن را بر روی قسمت‌هایی که می‌خواهید باریک شوند بمالید و بگذارید تا خشک بشود. سپس آن را با آب سرد بشویید. این عمل را هر روز انجام بدهید تا پس از سه روز شاهد نتیجۀ آن باشید و تفاوت را احساس کنید.

بیشتر بخوانید : کوچک کردن بینی با استفاده از زنجبیل چگونه است ؟

 

معجون سوم:

مقدار کمی از زنجبیل را با آب ولرم مخلوط کنید تا به شکل خمیر در بیاید. سپس ترکیب آماده شده را بر روی صورت بمالید و بگذارید خشک بشود. این کار را هر روز قبل از خواب انجام بدهید.

 

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ روی این لینک بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه