خواص سرکه سیب برای پوست

انواع ماسک و خواص سرکه سیب برای پوست

پوست شما میتواند به مرور زمان شکسته و کهنه شده و درخشش گذشته خود را از دست بدهد. با استفاده از ماسک سرکه سیب و خواص سرکه سیب برای پوست ، جوانی و درخشندگی را به پوست صورت خود و حتی پوست دست ها، باز می گردانید. اگر چه ماسک سرکه سیب با قدری بوی تند و نامطبوع همراه است، ولی خاصیت آن در جوان سازی پوست، ارزنده بنظر می رسد. بيش ترین تأثير این ماسک پوستی صورت، در ماه های خشک و سرد سال دیده می شود. چنانچه بطور منظم از ماسک صورت سرکه سیب استفاده کنید، هیچ گاه با لکه های پوستی ناخوش‌آیند یا مشکلات ناشی از خشکی پوست روبرو نخواهید شد.

 

خواص سرکه سیب برای پوست

 

سرکه سیب و لکه های پوستی :

لکه های پوستی که مخصوصا بعداز پا به سن گذاشتن روی صورت ظاهر میشوند بعداز استفاده از سرکه سیب برطرف می شوند. با یک پنبه قدری سرکه سیب رقیق را روی صورتتان و مستقیماً روی لکه ها بمالید و ۲۰ الی ۳۰ دقیقه روی آنها بماند و آنگاه بشویید. این کار را یک تا دو دفعه در روز انجام دهید. بعداز شش هفته تأثير را مشاهده خواهید کرد.

 

لینک مستقیم خرید سرم ضد لک قوی اریکه

 

ماسک سرکه برای سفتی پوست :

برای برخورداری از خواص این ماسک باید یک قاشق سوپ خوری سرکه را با دو استکان آب مخلوط کنید و یا یک چهارم استکان سرکه را با یک چهارم آب ترکیب نمایید و به آرامی بر روی پوست صورت خود بمالید و اجازه دهید تا روی پوستتان خشک شود و بعد آن را آبکشی نمایید.

 

ماسک عسل و سرکه سیب :

سه قاشق سوپ خوری عسل را با یک قاشق سوپ خوری سرکه سیب مخلوط نمایید و به خوبی هم بزنید تا ماده ای یکدست حاصل شود و قبل از استفاده از این ماسک صورتتان را خوب بشویید و خشک کنید و بعد به مدت بیست دقیقه تا نیم ساعت این ماسک را بر روی صورت خود نگه دارید و برای آبکشی نخست با آب ولرم و با بعد با آب سرد پوستتان را بشویید این کار به باز شدن منافذ پوست کمک می کند و این ماسک اسیب های ظاهری پوست را از بین می برد و چربی پوست را تنظیم می کند. از این ماسک هفته ای دو الی سه دفعه بیشتر استفاده نکنید زیرا باعث حساسیت پوستی می شود.

 

ماسک جوش شیرین و سرکه سیب :

دو قاشق سوپ خوری سرکه سیب را با سه قاشق سوپ خوری جوش شیرین ترکیب کنید و با سرانگشتان خود این ماسک را بر روی صورتتان بمالید و بگذارید ماسک سرکه سیب پانزده الی بیست دقیقه بر روی صورت شما بماند و برای شستشو ابتدا با آب ولرم و بعد با آب سرد، پوست صورت خود را بشویید و بعداز آن از کشیدن پوست پرهیز کنید و برای پوستتان از یک مرطوب کننده فاقد چربی استفاده کنید. هفته ای یک دفعه از این ماسک میتوانید استفاده کنید.

 

خواص سیاه دانه برای مو

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه