خط چشم و انواع مدل های آن

معرفی خط چشم و انواع مدل های آن متناسب با چشمان شما

چشم ها نقش بسزایی در زیبایی صورت دارند، به همین منظور، درست آرایش کردن و خرید لوازم آرایشی مناسب، علاوه بر زیبایی صورت به سلامت پوست هم کمک خواهد کرد. یادمان باشد که برای استفاده از تنوع رنگی خط چشم، حتما باید به رنگ چشم، پوست و همچنین رنگ مو، توجه ویژه ای داشته باشیم، تا با هماهنگ کردن این موارد، خط چشمی زیبا برای خودمان خلق کنیم. در حالت کلی، از خط چشم و انواع مدل های آن در اطراف چشم ها به روش های مختلف استفاده می شود و انتخاب رنگ آن هم نقش زیادی در زیبایی چشم ها دارد.

 

خط چشم و انواع مدل های آن

 

چنانچه چشم های شما درشت است و تمایل دارید خط چشمی که می کشید خيلي چشم های شمارا درشت تر نکند باید چشم های خود را گردتر کنید. نخست خطی را در امتداد چشم خویش باید بکشید. شما باید قسمت های از خط چشم را که از چشم شما بیرون زده است را پاک کنید و تنها خط چشم پشت پلک چشم شما مشاهده شود. بعد قسمت انتهای چشم را با سایه تیره به طرف داخل چشم سایه زنید و تا حدی سعی کنید خط چشم را فیت کنید.

اگر چشم های شما ریز و کوچک است باید به کمک خط چشم سعی کنید چشمانتان را درشت تر جلوه دهید. برای این کار لازم است خط چشم خود را پهن بکشید. خط چشم پهن کمک می کند چشم ها بزرگ تر دیده شوند. به همین خاطر خط چشم های باریک برای چشم های گرد و درشت پیشنهاد می شود، تا چشم ها را کوچکتر نشان دهد.

برای چشمان ریز و کوچک خط چشم را باید از قسمت پشت پلک چشم تا قسمت داخلی چشم بکشید. توجه کنید که گوشه های خارجی چشم باید خط پهن تر و ضخیم تری نسبت به گوشه های داخلی داشته باشد.

 

خط چشم و انواع مدل های آن

چنانچه چشمانی نزدیک به هم دارید باید تلاش کنید به کمک آرایش و خط چشم فاصله چشم ها را قدری بیشتر کنید. برای این کار باید تمرکز خویش را روی گوشه خارجی چشم ها قرار دهید دقیقا برعکس چشمان دور از هم! پیشنهاد ما به شما این است که خط چشم را کشیده تر کنید تا فاصله بین چشم های شما بیشتر شود. حواستان باشد که قسمت داخلی یا همان مجرای چشم را با خط چشم نکشید زیرا چشم ها را به هم نزدیکتر خواهد کرد.

خط چشم را پشت پلک چشم کشیده و در قسمت انتهایی دنباله دار کنید. سعی کنید خط چشم را به صورت افقی و کشیده تر بکشید تا چشمانتان جذاب تر دیده شوند. گوشه داخلی چشم را هم قدری با سایه روشن تر کنید.

 

خط چشم مایع
خط چشم با اپلیکاتور ماژیکی و مویی
خرید انواع خط چشم

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه