چند پیشنهاد ویژه برای هدیه روز مرد و پدر

زاد روز حضرت علی بن ابیطالب (ع) بهترین زمان برای گرامیداشت مقام پدر است. پدر تکیه گاه مطمئنی برای فرزندان است، پدر سراسر عشق و ایثار و فداکاری است، گر چه می گویند بهشت زیر پای مادران است اما پدر نیز مانند مادر از شان و منزلت بالایی برخوردار است و بهشت در دستان پر از زحمت اوست.
خرید بهترین هدیه برای آقایان آن‌قدر که شما فکر می‌کنید سخت نیست؛ فرقی هم نمی‌کند که هدیه برای پدر شوهر، نامزد، یا حتی برادر شما باشد. ما با چند پیشنهاد خاص برای آقایان کار شما را راحت کرده‌ایم.

موزن گوش و بینی پاناسونیک مدل ER115:

موزن گوش و بینی پاناسونیک مدل ER115 دارای تیغه های چرخشی و یک سری باریک است. این باریک بودن سریع موجب می شود تا به راحتی داخل بینی فضای چرخش داشته باشد. جهت استفاده از این دستگاه به یک باتری قلمی نیاز دارید و می توانید از آن به صورت بی سیم استفاده نمایید. استفاده از این دستگاه هم در حالت خشک و هم در حالت مرطوب امکان پذیر می باشد. . طراحی سر موزن به‌گونه‌ای است که موها را به داخل تیغه‌ها هدایت کرده و از تماس مستقیم تیغه‌ها با پوست حساس نواحی گوش و بینی جلوگیری می‌کند. برای محافظت از این تیغه‌ها حین جابه‌جایی، می‌توان از درپوش محافظ دستگاه استفاده کرد.

خرید هدیه روز مرد

موزن گوش و بینی مدل VR-2221 وربنا Verbena:

ماشین های اصلاح موی بینی و گوش عمل اصلاح را راحت تر کرده و یک اصلاح بدون ایجاد آسیب به پوست را برای شما فراهم میکند. تیغه های که در ماشین اصلاح به کار رفته از تیزی بالایی برخوردار هستند و با روکش روی تیغ های ماشین های اصلاح کمترین برخورد با پوست را داشته و به هیچ عنوان زخم روی پوست ایجاد نمیکنند. همچنین ماشین های اصلاح سرعت و دقت بیشتری در اصلاح دارند و نسبت به موچین های دستی سریع ترعمل میکنند. پیشنهاد ما به شما ماشین اصلاح گوش و بینی وربنا مدل VR-2221 میباشد.

خرید هدیه روز مرد

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3250T:

موزن گوش و بینی پرومکس مدل 3250T دستگاهی است بسیار کوچک و سبک که توسط یک باطری قلمی کوچک قابل استفاده می باشد. با داشتن چنین دستگاهی شما می توانید موهای زائد گوش و بینی خود را بسیار سریع و راحت کوتاه نمائید. همچنین به همراه این دستگاه یک خط زن دقیق و کوچک با تیغه استیل نیز می باشد که می توان با اتصال آن به بدنه اصلی دستگاه به راحتی خط ریش و سیبیل را مرتب کرد.

خرید هدیه روز مرد

موزن گوش، بینی و ابرو پرومکس مدل 3260:

موزن گوش، بینی و ابرو پرومکس مدل 3260 مجموعه ای کوچک و کم حجم و در عین حال کاربردی برای آقایانی است که به آراستگی ظاهر خود توجه ویژه دارند. بدنه طرح دار دستگاه ظاهری شیک و زیبا به آن داده است. تیغه ی موزن از جنس استیل و با بهترین کارایی ساخته شده اند و با عملکرد چرخشی امکان اصلاحی کاملا ایمن و بهداشتی را فراهم می آورد. دکمه روشن و خاموش دستگاه بر روی بدنه قرار دارد که با فشار دادن آن به سمت بالا موزن روشن می گردد، جهت کارکرد دقیق تر یک چراغ LED نیز روی سری تعبیه شده است.

برای دیدن محصولات بیشتر و خرید مستقیم میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه