خرید مداد ابرو

آنچه باید در هنگام خرید مداد ابرو بدانیم!

خرید مداد ابرو بایدها و نبایدهایی که دارد که باید به آنها توجه کنیم. ابروهای خوش فرم و زیبا نقش مهمی در زیبایی چهره دارند. بسیاری از خانم‌ها دوست دارند ابروهایی خوش فرم و نسبتاً پهن داشته باشند. به کمک یک مداد ابروی خوب می‌توان رنگ و فرم ابروها را تغییر داد و آنها را پرپشت نشان داد. حتماً هنگام خريد این محصول آرایشی با انواع مدل‌ها و برندها روبه‌رو شده‌ايد. اگر می‌خواهید بدانید که بهتر است کدام مداد ابرو را انتخاب کنید، ادامه این مقاله را بخوانید.

 

خرید انواع مداد ابرو از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

چگونه مداد ابروی مناسب خود را پیدا کنیم؟

خرید مداد ابرو

  • اگر می‌خواهيد ابروهای جذاب‌تری داشته باشيد، برای رنگ موهای روشن، مداد ابروهای تیره‌تر را انتخاب كنيد. اگر هم رنگ موهایتان تيره است، از مداد ابروهایی با رنگ روشن‌تر استفاده كنيد.
  • قانون کلی برای موهای قهوه‌ای‌ها این است که رنگ ابرو یکی دو سایه روشن‌تر یا تیره‌تر از رنگ مو باشد. اگر موی قهوه‌ای و چشمان روشن دارید، ابروها را یک درجه تیره‌تر از موها مداد بکشید. اما اگر موهای قهوه‌ای با چشمان تیره دارید، یک سایه روشن‌تر را انتخاب کنید.
  • خانم‌هایی که موهای مشکی دارند، نیازی نیست مداد ابروی کاملاً مشکی بخرند. این دسته از افراد می‌توانند رنگ‌های قهوه‌ای متوسط تا تیره را انتخاب کنند.
  • اگر رنگ موی بلوند یا موی هایلایت دارید، باید دقت زیادی در خرید مداد ابرو داشته باشید. اگر ابروها را زیادی روشن کنید، صورت شما خسته و بی‌حال به‌نظر می‌رسد. کاری به روشن‌ترین بخش موها یا لایت روشن آنها نداشته باشید. در عوض مداد ابرو را با تیره‌ترین بخش مو هماهنگ کنید. ابروی تیره‌تر مثل قاب باشکوهی به صورت شما جلوه می‌دهد و کاری می‌کند رنگ چشم‌ها بیشتر به‌ نظر بیایند.
  • اگر موهای شما پرکلاغی ا‌ست، نیازی به ابروی روشن ندارید. ابروی مشکی با موی پرکلاغی عالی به نظر می‌رسد.
  • اگر رنگ موی شما تناژ سرد مثل آبی دارد، مداد ابروی قهوه‌ای روشن مناسب شما است. درصورتی که اگر تناژ رنگ موی گرم مثل قرمز دارید، بهتر است سراغ مداد ابروی قهوه‌ای تیره بروید.
  • همیشه رنگ مداد ابرویتان را هماهنگ با رنگ موها و پوستتان انتخاب کنید. معمولاً برای روز رنگ طبیعی و برای عصر از رنگ‌های تندتر استفاده کنید. اگر رنگ موهایتان را تغییر شدیدی می‌دهید، متناسب با آن رنگ ابرویتان را کمرنگ یا پررنگ کنید. البته اگر رنگی را برگزینید که خیلی تیره باشد، ابروهایتان غیرطبیعی به نظر خواهد رسید. اگر هم از رنگی استفاده کنید که خیلی روشن باشد، هیچ کمکی به زیباتر شدن ابروهایتان نخواهد کرد. بنابراین رنگی را انتخاب کنید که مناسب ته رنگ پوست شما باشد. ایده‌آل این است که رنگ مداد مورد نظر شما دو پرده روشن‌تر از رنگ موهای خودتان باشد. بدین صورت، به خوبی با ابروهایتان در می‌آمیزد و خودش را نشان می دهد.

 

خرید انواع پودر ابرو از فروشگاه اینترنتی باستاره

خرید انواع سایه ابرو از بهترین برندهای دنیا با منسب‌ترین قیمت

 

نکته‌های مهم در هنگام خرید مداد ابرو

خرید مداد ابرو

  • مداد ابرویی را انتخاب کنید که کم‌چرب و نرم باشد. بعد از این که با مداد روی موهای ابرو کشیدید، آن را رو به بالا برس بزنید. به این ترتیب، طبیعی‌تر به‌نظر می‌رسد.
  • همان‌طور که لایت به موها جلوه می‌دهد، بهتر است ابروها را یکدست نکنید. برای این که ابرو طبیعی و جذاب به نظر برسد، قسمت‌های کم‌پشت ابرو را با مداد ابرو و سایه ابرو بپوشانید. بعد با ژل ابرو روی آن بکشید. به این ترتیب، سایه‌های متفاوتی روی ابرو دیده می‌شود و جلوه‌ زیباتری پیدا می‌کند.
  • بهتر است مداد ابرو را فقط روی مو بکشید و از کشیدن آن روی پوست و جایی که موی ابرو نروییده، خودداری کنید. مداد ابرو قرار است موها را برجسته‌تر کند، نه این که مو روی پوست شما بکشد.

 

خرید انواع هاشور ابرو از بهترین برندهای جهان

 

بیشتر بخوانید: خرید لاک و نکته‌های مهمی که باید بدانید!

بهترین مارک کف ریش چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه