خرید ادکلن

نکات مهم قبل از انتخاب و خرید عطر و ادکلن

خرید ادکلن اصل این روزها به دغدغه بزرگی برای کسانی که به خوشبویی و آراستگی خود اهمیت می‌دهند، تبدیل شده است. به همین منظور، این نکات را قبل از خرید عطر و ادکلن رعایت کنید.

 

نکته‌های مهم هنگام انتخاب عطر و ادکلن

  • اگر قصد خرید عطر و ادکلن دارید حتماً از فروشگاه‌های فیزیکی که مطمئن و معتبر هستند، محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. فروشگاه ستاره فرهنگ می‌تواند انتخابی عالی برای این منظور باشد. اگر هم تصمیم به خرید اینترنتی عطر از فروشگاه‌های اینترنتی دارید، پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی باستاره است که انواع عطر و ادکلن‌های اورجینال و اصل را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند.
  • با توجه به چند روش ساده می‌توانید ادکلن اصل را از تقلبی تشخیص دهید. به نوشته، فونت و لوگوی روی جعبه عطر دقت کنید که دقیقاً و عیناً شبیه به جعبه اصلی باشد. همچنین، سلفون کشیده شده روی جعبه جنسی باکیفیت و مرغوب داشته باشد. سلفون بی‌کیفیت و بسته‌بندی و وارفته نشانه تقلبی بودن جنس است.
  • به شیشه عطر بسیار توجه کنید که بطری آن از کیفیت خوب و شیشه شفاف برخوردار باشد و ناخالصی یا پلیسه نداشته باشد. داشتن موج روی شیشه یا مات و کدر بودن آن نشانه فیک بودن عطر است.
  • کلیه عطر و ادکلن‌های اصل دارای اعداد و حروفی در زیر جعبه هستند که برجسته و حک شده هستند و به آن بچ کد نیز می‌گویند. حتماً دقت کنید که این مشخصات زیر جعبه با مشخصات زیر شیشه یکسان باشند.
  • اکثر ادکلن‌های اصل را وقتی‌ که از قسمت درب شیشه نگه می‌دارید، توان تحمل وزن شیشه را دارند. ولی اکثر ادکلن‌های تقلبی این ویژگی را ندارند.
  • ادکلن‌ها سه لایه رایحه دارند که به آن نت نیز می‌گویند. یعنی پس از اسپری کردن آن روی سطح پوست یا لباس خود شدت بوی زیادی دارند که پس از گذشت مدتی این رایحه ملایم‌تر و خوشایندتر خواهد شد. این نشانه کیفیت و ارزش خرید عطرهای اصل است و باعث انتقال آرامش و حس خوب به شما و اطرافیانتان می‌شود. ولی عطرهای تقلبی، بوی یکنواختی دارند که اکثراً بوی الکل از آن متصاعد می‌شود یا غلظت چربی بالایی دارند که پس از اسپری کردن روی لباس و پوست شما رد می‌گذارد و برای سلامتی مصرف‌کننده بسیار مضر است.
  • ماندگاری یک عطر هیچ وقت دلیل اصل بودن آن نیست. برای مثال، عطر کرید اونتوس جزو یکی از گران‌ترین عطرهای مردانه است. ولی ماندگاری و شدت بوی اولیه آن حدود ۶ تا ۱۰ ساعت است. البته پخش بو و کیفیت بسیار بالایی دارد.

 

خرید انواع عطر اورجینال و اصل از برندهای معتبر جهان با مناسب‌ترین قیمت

 

بیشتر بخوانید: خرید ادکلن اورجینال

قیمت اسپری بدن

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه