سیاست حریم خصوصی سایت “فروشگاه اینترنتی باستاره

سایت “فروشگاه اینترنتی باستاره” در جهت اطلاع کاربران از خط مشی و تدابیر مربوط به جمع‌آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی ارسال شده توسط کاربران یا جمع‌آوری شده توسط سرویس شبکه‌های اجتماعی، از سیاست محرمانه پیروی می‌کند.

در هر زمان و به هر دلیلی ممکن است سیاست‌های محرمانه سایت به‌روزرسانی شود. ما با انتشار خط مشی‌های جدید خود روی سایت، شما را از ایجاد هر گونه تغییر در تبصره‌های سیاست محرمانه خود مطلع خواهیم کرد. به شما توصیه می‌کنیم برای اطلاع از هر تبصره و ماده جدید، سیاست‌ها و خط مشی‌های محرمانه ما را به طور مرتب کنترل و بازدید کنید. در صورتی هم که هر گونه سؤال یا نظری دربارۀ سیاست محرمانه یا چگونگی استفاده ما از اطلاعات شخصی خودتان دارید، با ما در تماس باشید و به ما پیغام دهید.

 

جمع‌آوری اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام

هدف اصلی ما از جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما، تأمین محصولات، تضمین کیفیت آنها و ارائه بهتر و بیشتر خدمات از طریق وبسایت به شما است؛ از جمله برقراری ارتباط با شما و مدیریت حساب به ثبت رسیده به نام شما.

اگر تمایل دارید به بخش‌های مختلف سایت دسترسی داشته باشید، می‌توانید به عنوان کاربر ثبت نام و برخی از اطلاعات شخصی خود را در سایت “فروشگاه اینترنتی باستاره” وارد کنید. فرایند وارد کردن اطلاعات در دو حالت توصیه می‌شود: ثبت نام برای سرویس‌دهی و استفاده از خدمات وبسایت و همچنین، در صورت تمایل به دسترسی به مطالب یا اطلاعات مربوط به خرید محصولات.

این اطلاعات شخصی که با فرایندی مشابه جمع‌آوری می‌شوند، شامل مالکیت معنوی، اسم کامل، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی، محل سکونت، شماره تلفن و برخی اطلاعات ضروری دیگر می‌شوند که انتخاب ارائه آنها از سوی ما یا حفظ حالت محرمانه و الحاق آنها به آرشیو شخصی شما، بنا به میل خودتان است.

 

اطلاعات بیشتر

اگر به منظور برقراری ارتباط با سایر افراد، در نظر دارید طبق تعریف سیاست حفظ حریم شخصی وبسایت، هر چیزی اعم از اسم کامل یا عکستان را ثبت کنید، به محض عضویت در شبکه می‌توانید در بخش پروفایل خود، اطلاعات بیشتری مانند سن، محل سکونت و دیگر موارد مورد نظرتان را وارد کنید.

درج اطلاعات بیشتر و فراتر از اطلاعات مورد نیاز در هنگام ثبت نام در سایت، کاملاً اختیاری است و به شما امکان می‌دهد که خودتان را بهتر و کامل‌تر معرفی کنید. همچنین، فرصت آشنایی با دوستان و دیگر کاربران سایت “فروشگاه اینترنتی باستاره” را برای شما فراهم می‌کند. اگر شما از طریق پست الکترونیکی و سایت با ما تماس بگیرید، ما اطلاعات شخصی و عنوان پست الکترونیکی شما را ثبت می‌کنیم و در صورت موافقت خودتان، از طریق ایمیل یا اطلاعات وارده با شما تماس برقرار خواهیم کرد.

علاوه بر این، ما از اطلاعات ثبت شده شما برای ثبت خریدتان استفاده می‌کنیم. همچنین، از این طریق، اطلاعات مفیدی را درباره محصولات و خدمات خود در چهارچوب سرویس‌دهی و فعالیت‌های وبسایت در اختیارتان قرار خواهیم داد. در صورتی که تمایلی به دریافت اطلاعات مشابه یا پیام از “فروشگاه اینترنتی باستاره” ندارید، لطفاً گزینه‌های عدم مشارکت و پیگیری را در هر یک از پیام‌های ارسالی ما انتخاب کنید.

 

ورود داده‌ها

در هر بازدید از سایت، سرویس‌های خودکار “فروشگاه اینترنتی باستاره”، اطلاعات ارسال شده توسط مرورگر شما را ثبت می‌کنند که “داده‌های ورود” نام دارند. این داده‌ها شامل اطلاعاتی چون حقوق معنوی، نوع مرورگر یا دامنه و پهنه در حال مرور، صفحات اینترنتی و واژه‌هایی می‌شوند که در هر بار ورود به اینترنت روی آن‌ها کلیک می‌کنید.

حقوق و مالکیت معنوی بیشتر کاربران در هر بار ورود آنها از طریق سرویس‌های مختلف ارائه خدمات اینترنت، تغییر می‌کند. باید بدانید که دسترسی به داده‌های ثبت شده برای بررسی و کنترل عملکرد سایت، بررسی خدمات ما و همچنین، ارتقای بخش مدیریت فنی سایت انجام می‌شود. “فروشگاه اینترنتی باستاره” درباره حقوق، مالکیت معنوی یا هر گونه اطلاعات فردی شما جز در صورت تخلف از شرایط خدمات یا سرویس‌های خود، کنترل و کندوکاوی نخواهد کرد.

 

کوکی‌ها

“فروشگاه اینترنتی باستاره” مانند بسیاری از سایت‌های دیگر، برای جمع‌آوری داده‌های مورد استفاده سایت، بهبود وضعیت و عملکرد سایت و ارتقای خدمات آن از فناوری کوکی‌ها استفاده می‌کند. این فناوری، بسته‌ای از داده‌های کوچک است که در هارد دیسک کامپیوتر شما ذخیره می‌شود. “فروشگاه اینترنتی باستاره” از این فناوری برای گردآوری اطلاعات شخصی شما استفاده نمی‌کند و از کوکی‌های موقت یا دوره‌ای و کوکی‌های ماندگار تنها برای درک و تحلیل بهتر چگونگی تعامل شما با سرویس و همچنین، نظارت بر استفاده کلی، کنترل ترافیک شبکه جهانی از طریق سایت و بهبود سایت و خدمات آن بهره می‌برد.

کوکی موقت یا دوره‌ای، ویژگی‌های سایت و خدمات آن را تقویت می‌کند و بعد از ترک یا بسته شدن سایت، از بین خواهد رفت؛ ولی کوکی‌های ماندگار یا دائمی با داشتن تاریخ انقضا حتی بعد از بسته شدن مرورگر شما نیز باقی می‌مانند و در بازدیدهای بعدی سایت از سوی مرورگرتان مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با اجرای دستورالعمل‌های کمکی در مرورگر خود، کوکی‌های دائمی را حذف و با تنظیم گزینه‌های موجود در مرورگرتان، پذیرش کوکی‌ها را از سوی مرورگر مسدود کنید یا شرایطی را ایجاد کنید که پیش از پذیرش کوکی‌ها، شما را مطلع سازد.

 

افراد ثالث مورد اعتماد سرویس

ما از وجود برخی از اشخاص ثالث مورد اعتماد برای انجام بهتر وظایف خود و همچنین، ارائه خدمات بیشتر و بهتر و دیگر موارد از جمله خدمات میزبانی وب، ارتباط با مشتری و ذخیره‌سازی و مدیریت پایگاه داده‌ها (بانک اطلاعاتی) و راه‌اندازی و هدایت کمپین‌های بازاریابی استفاده می‌کنیم. در این شرایط، ما اطلاعات شخصی شما را تنها در چهارچوب‌های محدود، ضروری و مورد نیاز، با اشخاص ثالث مورد اعتماد سرویس به منظور تکمیل مسئولیت آنها و ارائه خدمات مشابه به اشتراک می‌گذاریم. بر اساس تعهدات قراردادی، این اشخاص ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران ما هستند.

 

تعهد به قوانین و اجرای قانون

سایت “فروشگاه اینترنتی باستاره” برای اعمال قانون و تعهد نسبت به آن، همکاری با مسئولان دولتی، مجریان قانون یا مقامات ذی‌ربط را در برنامه کار خود دارد و در هنگام لزوم و صلاحدید مراجع قانونی یا برای پاسخ به اتهامات یا اقدامات قانونی، این حق را دارد که اطلاعات شما را در اختیار مسئولان و مقامات قضایی کشور بگذارد؛ برای مثال، هنگامی که احضاریه دادگاه برای محافظت از اموال و حقوق “فروشگاه اینترنتی باستاره” یا شخص ثالث، امنیت عمومی یا هر شخص دیگر ارائه شود یا در شرایط منع یا جلوگیری از انجام هر گونه عمل غیر اخلاقی، خلاف شرع یا خلاف موازین قانونی یا تعهد به قانون.

 

تغییر یا حذف اطلاعات

اگر شما به عنوان یک کاربر در “فروشگاه اینترنتی باستاره” ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید از طریق پست الکترونیکی خود به اطلاعات شخصی‌تان دسترسی پیدا کنید و آنها را تغییر دهید یا به‌روزرسانی و اصلاح کنید.

 

حفظ امنیت

“فروشگاه اینترنتی باستاره” اهتمام ویژه‌ای در زمینۀ حفظ اطلاعات شخصی و محرمانه شما دارد و در این راستا، از تدابیر اداری، مادی و الکترونیکی زیادی استفاده می‌کند تا از اطلاعات شما در برابر هر گونه قانون‌شکنی و تخلفی محفاظت کند.

در همین راستا، “فروشگاه اینترنتی باستاره”، هر گونه تخلف در رابطه با امنیت یا محرمانگی اطلاعات شخصی غیر رمزگذاری شده را شما در مناسب‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق پست الکترونیکی به شما اعلام یا به طور علنی روی سایت افشا می‌کند. این روند همگام با التزامات قانونی برای اجرای مقررات یا کلیۀ اقدامات ضروری برای تعیین دامنۀ تخلف و برقراری مجدد امنیت لازم سیستم داده‌ها صورت خواهد گرفت.