جدیدترین کوتاهی مو

جدیدترین کوتاهی مو خود را از میان این طرح‌ها انتخاب کن!

اگر از آخرین باری که موهای خود را کوتاه کرده‌اید، مدت زیادی می‌گذرد، بد نیست برای تنوع، موهای خود را کوتاه کنید. با کوتاه کردن موها، نه تنها تنوعی در چهره ایجاد می‌کنید، بلکه موهایتان هم فرصت رشد و پرپشت شدن پیدا می‌کند. اگر دوست دارید موهای خود را کوتاه کنید، ولی نمی‌دانید چه مدل موی کوتاهی مد است و به شما می‌آید، در این مقاله با ما همراه باشید تا جدیدترین مدل‌های کوتاهی مو را به شما نشان دهیم.

بیشتر بخوانید : مدل های موی کوتاه | مناسب رنگ موهای مختلف

لینک مستقیم خرید روغن آرگان (ترمیم و تغذیه کننده) لاکابین

جدیدترین کوتاهی مو

۱. جدیدترین کوتاهی مو زنانه: موی کوتاه شلوغ

به این مدل موی کوتاه زنانه نگاه کنید! با یک نگاه ساده نمی‌توان مدل دقیق این مو را متوجه شد، اما اگر دقت کنید،‌ متوجه می‌شوید که این مدل موی کوتاه زنانه زیبا،‌ در پشت بسیار کوتاه و در جلو بلندتر است که حالت زیبایی ایجاد کرده است. با داشتن این مدل موی کوتاه زنانه متفاوت، می‌توانید مطمئن باشید که هنوز هم می‌توانید از فرکننده و اتوی مو خود استفاده کنید و چندین مدل مو برای خود درست کنید!

جدیدترین کوتاهی مو

۲. جدیدترین کوتاهی مو زنانه: مدل پسرانه

اگر مدل موی کوتاه زنانه شلوغ و نامنظم را دوست ندارید، به این مدل موی کوتاه نگاه کنید! مدل موی کوتاه زنانه که در این عکس استفاده شده، یک مدل موی پسرانه نسبتاً بلند است که نمک چهره شما را بیشتر می‌کند و شما را جذاب و با شیطنت نشان می‌دهد. حتی می‌‌توانید برای حالت دادن به این مدل موی کوتاه زنانه، درست مانند این خانم داخل عکس، از یک دستمال سر یا تل پارچه‌ای هماهنگ با رنگ موهای خود استفاده کنید.

جدیدترین کوتاهی مو

۳. جدیدترین کوتاهی مو زنانه: مدل باب با چتری

اگر مدتی است که به عکس‌های مدل موی کوتاه زنانه نگاه می‌کنید، مطمئناً این مدل مو را دیده‌اید و می‌دانید که مدل موی کوتاه زنانه باب، ستاره این روزهای دنیای مدل مو است! مدل موی باب کوتاه با چتری، هم می‌تواند شما را خانمی باوقار و شیک نشان دهد و هم یک دختر خانم شاد و بانمک که به دنبال تجربه‌های جدید است. مدل موی باب با چتری می‌تواند از بهترین انتخاب‌های شما برای داشتن مدل موی کوتاه باشد که شما را به‌ روز و شیک نشان می‌دهد.

کوتاهی

۴. جدیدترین کوتاهی مو زنانه: مدل باب ساده

همانطور که گفتیم، مدل موی باب این روزها بسیار پرطرفدار است و بسیاری از خانم‌ها این مدل موی کوتاه زنانه را برای خودشان انتخاب کرده‌اند. در مدل موی کوتاه زنانه قبلی، مدل باب با چتری را به شما نشان دادیم، اگر خیلی طرفدار چتری نیستید و احساس می‌کنید این مدل مو خیلی برای شما مناسب نیست، پیشنهاد باستاره به شما مدل موی باب کوتاه ساده است. این مدل مو را می‌توانید با سشوار کشیدن، فر کردن یا اصلاً با خشک کردن طبیعی، تبدیل به هزاران مدل موی جدید برای خود کنید. پس بدانید با مدل موی کوتاه زنانه باب هیچ وقت اشتباه نمی‌کنید!

لینک مستقیم خرید اسپری صاف کننده و ضد گره مو نلی

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه