جدیدترین مدل آرایش

محبوب و جدیدترین مدل آرایش به سبک طبیعی یا نودی

آرایش نودی یا طبیعی، پرطرفدار و جدیدترین مدل آرایش در سرتاسر دنیا است که پایه اصلی آن، استفاده از رژ لب نودی و رژگونه ملایم است. اگر دوست دارید با این جديدترين مدل آرايش به سبک نودی آشنا شوید، ویژگی‌های آن را در ادامه بخوانید و صورت خود را برای آن آماده کنید.

بیشتر بخوانید : نکته‌هایی درباره آرایش ساده صورت گرد

مرحله ابتدایی کار در جديدترين مدل آرايش به سبک طبیعی، استفاده از کرم پایه مناسب برای صاف و یکدست کردن پوست است. در ادامه، روش اجرای این سبک میکاپ را بخوانید و یاد بگیرید.

هیچ گاه معجزه سادگی را در زیبایی دست کم نگیرید! آرایش براق و پرزرق و برق قطعاً برای یک مجلس شبانه کاملاً مناسب است؛ ولی برای میکاپ روزانه خود بهتر است جديدترين مدل آرايش به سبک طبیعی یا نودی را یاد بگیرید.

آرایش نودی یا طبیعی که با رنگ‌های گوشتی و ملایم انجام می‌شود، کمک می‌کند که زیبایی صورت شما طبیعی جلوه کند و هیچ چیز غیر عادی در صورتتان وجود نداشته باشد که جلب توجه کند.

لینک مستقیم خرید پودر برنزه کننده کاپریس شماره 05 تراکوتا

 

جدیدترین مدل آرایش

۵ اصل مهم که باید در جديدترين مدل آرايش به سبک طبیعی یا نودی بلد باشید :

۱. با استفاده از کرم پایه یا کرم پودری هم‌رنگ پوست خود، زیرسازی مناسبی را برای آرایش صورت فراهم و پوست خود را صاف و یکدست کنید.

۲. از کمی رژگونه برنزی برای آرایش گونه‌های خود استفاده کنید. سپس کمی رنگ صورتی یا هلویی را روی سیب گونه هایتان بزنید.

۳. به یاد داشته باشید که رنگ گونه‌ها باید با رنگ لب ها همخوانی داشته باشد؛ پس با توجه به رنگ رژگونه خود، رژ لبی را به رنگ ملایم و نودی هلویی یا صورتی انتخاب کنید.

۴. در جديدترين مدل آرايش به سبک طبیعی یا نودی باید آرایش ابروی ملایمی داشته باشید. برای این منظور، از یک مداد چشم خوب با بافت مات و بسیار ملایم که رنگ آن نزدیک به رنگ ابروهای شما و حتی کمی کمرنگ‌تر باشد، استفاده کنید.

۵. برای چشم‌ها بهتر است سایه‌هایی به رنگ هلویی و قهوه‌ای ملایم را انتخاب کنید. کار آرایش صورت را با کشیدن خط چشم و استفاده از ریمل کامل کنید.

دستورالعمل جديدترين مدل آرايش به سبک طبیعی یا نودی به شما اعتماد به نفس می‌دهد که از زیبایی طبیعی خود بهره ببرید. فراموش نکنید که برای پوست‌های روشن، رنگ‌های ملایم صورتی یا هلویی برای چشم و گونه‌ها و صورتی به همراه کمی بژ برای لب‌ها مناسب هستند.

برای پوست‌های تیره باید از سایه چشم طلایی- قهوه‌ای، رژگونه قهوه‌ای شکلاتی و برنزی و رژ یا بالم لب نارنجی- قهوه‌ای استفاده کرد.

پوست‌های معمولی هم می‌توانند رنگ‌های زیتونی، برنزی و گوشتی را که کاملاً مناسب جديدترين مدل آرايش به سبک طبیعی یا نودی هستند، انتخاب کنند.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه