با ۴ نکته ساده برای تقویت موی سر موهای زیبایی داشته باش!

آیا مدتی است که احساس می‌کنید موهایتان ضعیف شده‌اند؟ اگر موخوره، شکست و خشکی در موهای خود می‌بینید، وقت آن رسیده است که فکری به حال آنها بکنید. خوشبختانه باستاره می‌تواند راه‌های تقویت موی سر را به شما معرفی کند تا موهای سالم، براق و قوی‌تری داشته باشید.

بیشتر بخوانید : ترمیم موهای آسیب دیده چطور ممکن است؟

تقویت کننده موی سر

لینک مستقیم خرید کرم نرم کننده موی سر کراتینه لروکس

 

۱. ویتامین برای تقویت موی سر:

رژیم غذایی خود را با مکمل‌های مغذی تقویت کنید. این مکمل‌ها ویتامین مورد نیاز موها، مانند ویتامین‌های B، را به آنها می‌رسانند که به تقویت مو و ناخن‌های شما کمک می‌کند. همچنین می‌توانید این ویتامین‌ها را از طریق غذاهایی مانند ماهی و تخم مرغ دریافت کنید.

۲. ماساژ برای تقویت موی سر:

آیا می‌دانستید که ریشه‌های موی شما توسط عروق شعریه تغذیه می‌شوند که اکسیژن و مواد معدنی حمل می‌کنند؟ پس تحریک گردش اکسیژن و مواد معدنی (که روند افزایش سن را آهسته می‌کند) به تقویت ریشه موی شما کمک می‌کند. برای این کار می‌توانید به مراکز ماساژ یا آرایشگاه مراجعه کنید یا حتی در خانه، کف سر خود را ماساژ بدهید.

۳. محافظت از مو:

حرارت دشمن مو است. اما این روزها محصولات متعددی برای مراقبت از مو در مقابل ابزارهای داغ حالت‌دهی به مو ساخته می‌شوند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. همچنین از دوش گرفتن با آب داغ پرهیز کنید، چون به ریشه‌های مو آسیب می‌رساند. در عوض، حرارت را تغییر بدهید؛ این کار گردش اکسیژن‌ در پوست سر را افزایش می‌دهد.

۴. مرطوب کننده برای تقویت موی سر:

آیا برای پوست خود از مرطوب کننده استفاده می‌کنید؟ درست مانند پوست، موها هم نیاز به مرطوب کننده دارند. توجه کنید که مرطوب کننده با نرم کننده فرق دارد. می‌توانید با مراجعه به داروخانه یا فروشگاه بهداشتی، بهترین مرطوب کننده موی سر، که ویژگی‌های تقویت کننده دارد، را انتخاب کنید. سعی کنید مرطوب کننده را پیش از شامپو استفاده کنید؛ با این کار موهای شما مواد مغذی را جذب می‌کنند و سبک و حجیم می‌شوند.

لینک مستقیم خرید نرم کننده فاقد سولفات فولیپلکس

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه