تقویت ناخن با آبلیمو

راهکار تقویت ناخن با آبلیمو 

قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی، کارهای خانگی و عادات بد بی شمار دیگر می تواند ناخن های شما را تضعیف یا نابود کند. تقویت ناخن با آبلیمو یکی از بهترین روش ها برای مبارزه با این مشکلات می باشد.
لیموترش رنگ ناخن را روشن می کند و باعث قوی تر شدن ناخن شما خواهد شد. لیمو از آنجا که سرشار از اسید آلفا هیدروکسی است، باعث روشن شدن رنگ ناخن‌ها و رفع هر گونه آلودگی از روی آن‌ها می‌شود.

درست پیش از انجام مانیکور، برای سفید شدن ناخن‌ها می‌توانید آب نصف یک عدد لیمو را بگیرید و آن را در یک فنجان آب ولرم و نه داغ حل کنید.

انگشتان دست خود را برای مدت ۵ دقیقه در این مخلوط قرار بدهید تا کوتیکول ناخن‌هایتان نرم و رنگ آن‌ها روشن شود. این مخلوط همچنین، چربی‌های اضافه و لکه‌های روی ناخن‌ها را نیز پیش از انجام مانیکور از بین می‌برد.

اگر به قدر کافی وقت ندارید که ناخن‌هایتان را در این محلول قرار دهید، می‌توانید پوست یک عدد لیمو را روی ناخن‌های خود در محل کوتیکول‌ها قرار دهید و سپس شروع به انجام مانیکور کنید. اسیدهای موجود در لیمو هر گونه لک و آلودگی را از روی ناخن‌ها برطرف می‌کند و به ناخن‌ها حالتی تازه می‌بخشد.

 

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ دیدن فرمایید

 

تقویت ناخن با آبلیمو

 

لیمو سرشار از ویتامین C است. این ویتامین میزان تولید کلاژن را افزایش داده و به رشد سالم ناخن‌ها کمک می‌کند.

۳ قاشق غذاخوری روغن زیتون را با یک قاشق غذاخوری آبلیمو ترکیب و آن را گرم کنید، تا حدی که دست‌تان نسوزد. با استفاده از یک تکه پنبه، آن را به ناخن‌ها بمالید و در طول شب دستکش بپوشید.

می‌توانید آبلیموی تازه را با مقدار مساوی روغن آرگان ترکیب کنید و ناخن‌ها را به ‌مدت ۲۰ دقیقه در آن قرار بدهید. راهکارهای پیشنهاد شده را به‌ مدت ۲ تا ۳ هفته و هر روز انجام بدهید.

 

 

 

خرید انواع محصولات تقویت ناخن از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه