تقویت موی دکلره شده

تقویت موی دکلره شده | با مواد و ترکیب‌های گیاهی

رنگ و دکلره کردن مداوم موها اغلب باعث خشکی، شکنندگی و از بین رفتن درخشندگی موها می‌شود. هنگامی که موها بیش از حد دکلره یا رنگ می‌شوند، لایه‌های بیرونی آن‌ها آسیب می‌بینند که منجر به موخوره و خشک و وز شدن آن‌ها می‌شود. درمان‌های خانگی زیادی برای تقویت موی دکلره شده وجود دارد که همه از گیاهان طبیعی نشئت می‌گیرند. در ادامه، راه‌های تقویت موی دکلره را با مواد و ترکیب‌های گیاهی بخوانید و یاد بگیرید که موهای خشک و آسیب‌دیده خود را چطور دوباره زنده و زیبا کنید!

بیشتر بخوانید : روش‌هایی کارآمد برای مبارزه با موخوره و درمان آن

لینک مستقیم خرید ماسک مو آبرسان کالیون حاوی روغن آفتابگردان

 

تقویت موی دکلره شده

تقویت موی دکلره شده با رزماری و روغن زیتون :

رزماری و روغن زیتون از قدیم برای درمان موهای آسیب‌دیده و تقویت موی دکلره مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند. رزماری باعث رشد موهای جدید و جلوگیری از آسیب بیشتر آن‌ها می‌شود؛ در حالی که روغن زیتون با مواد مغذی خود به تقویت موها کمک می‌کند.

برای تقویت موی دکلره با رزماری و روغن زیتون، یک‌چهارم فنجان روغن زیتون را در ظرفی بریزید و آن را گرم کنید. سپس ۵ قطره روغن رزماری به آن اضافه کنید. این روغن را به موهای خود بمالید و روی سر خود کلاه پلاستیکی یا کلاه دوش بکشید. حداقل ۲۰ دقیقه صبر کنید؛ سپس موهایتان را با شامپو شست‌وشو بدهید.

تقویت موی دکلره شده با موز و آووکادو :

موز و آووکادو، هر دو حاوی مواد مغذی شفابخشی هستند که باعث درمان موهای آسیب‌دیده و تقویت موی دکلره می‌شوند. این میوه‌ها را له و آنها را با هم مخلوط کنید. سپس ماسک به دست آمده را روی موهای خود بمالید و ۱۵ دقیقه بعد آن‌ها را شست‌وشو بدهید.

لینک مستقیم خرید ماسک موهای بلوند و مش شات 

 

تقویت موی دکلره شده با سس مایونز :

استفاده هفتگی از سس مایونز باعث احیای پوست و موهای آسیب‌دیده می‌شود. برای تقویت موی دکلره نیز می‌توانید سس مایونز را به عنوان ماسک، حداقل به مدت ۵ دقیقه روی موهای خود بگذارید؛ سپس با استفاده از شامپو موهای خود را بشویید.

تقویت موی دکلره شده با ماءالشعیر :

ماءالشعیر بهترین ماده برای تقویت موی دکلره و آسیب‌دیده است. برای این منظور، آن را در یک بطری اسپری بریزید. موهای خود را با شامپو بشویید و با حوله خشک کنید؛ سپس پیش از خشک شدن کامل موها یا شانه زدن آن‌ها، ماءالشعیر را روی موها اسپری و صبر کنید تا خشک شود. سپس موهایتان را شانه بزنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه