تقویت ابرو با سیر

تقویت ابرو با سیر و نحوه استفاده 

گاهی پیش می‌آید بنا به دلایلی مانند کندن بیش از اندازه ابرو، بالا رفتن سن، استرس بیش از حد، عوارض جانبی دارو و … دچار ریزش ابرو شویم. از آنجایی که وجود ابرو‌ها تأثیر بسزایی در زیبایی چهره و چشم‌هایمان دارد، پیدا کردن روش‌هایی برای تقویت ابرو می‌تواند مفید باشد. تقویت ابرو با سیر یکی از موادی است که به رشد ابرو کمک می‌کند.

استفاده از سیر یکی از راه‌های طبیعی افزایش رشد و پرپشت کردن ابروست. به طور معمول بین ۶ تا ۸ هفته طول می‌کشد تا ابرو‌ها دوباره شروع به رشد کنند؛ برای سریع‌تر کردن این روند رشد، می‌توان از سیر استفاده کرد.
قبل از استفاده از سیر باید به این نکته توجه کنید که استفاده از این روش با سوزش فراوان همراه است و برای پرپشت شدن ابرو‌ها با سیر باید این سوزش را تحمل کنید.

 

لینک مستقیم خرید سرم تقویت ابرو سریتا 

تقویت ابرو با سیر

 

با دو روش می توان از سیر استفاده کرد :

اولین راه حل این هست که سیر را از وسط نصف کرده و با دست کمی فشار دهیم تا سیر کمی آب بیاندازد و بعد با یک برس ابرو ان را روی ابرو می کشیم و بعد می گذاریم چند ساعت روی ابرو بمانند.

دومین راه حل باید یک عدد سیر را رنده کنید و آب آن را روی جهت رویش مو ابرو گذاشته و چند ساعت صبر کنید.

باید یک سری نکات را برای بعد از استفاده از سیر بدانیم نکته اول و مهم ترین نکته نباید بعد از خشک شدن سیر ها روی ابرو نباید آنها را با ناخن بکنیم.

و نکته بعدی باید بدانید که کسانی که به سیر آلرژی دارند و پوست آن ها ملتهب می شود نباید از این روش برای پرپشت کردن ابرو های خود استفاده کنند.

و باید به این اخرین نکته هم توجه کنید که نباید بگذارید سیر ساعت بیشتری روی پوست و مو ابرو شما باقی بماند.

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه