ترکیب سفید کننده دندان

دندان‌هایی به سفیدی مروارید، با ترکیب سفید کننده دندان کاملاً طبیعی

داشتن دندان‌های سفید، مانند موهای پرپشت و براق، خواسته خیلی از خانم‌های امروزی است. خیلی از برندهای مطرح و غیرمطرح بهداشت و دهان و دندان هم به همین دلیل دست به تولید محصولات متعددی زده‌اند و همه جا تبلیغ آن را می‌کنند. اما در میان این همه تنوع محصول سفید کننده دندان، کدام یکی برای شما مناسب‌تر است؟ پاسخ دادن به این سوال کمی دشوار است. امروز باستاره قصد دارد تا یک ترکیب سفید کننده دندان خانگی و ۱۰۰٪ طبیعی را به شما معرفی کند تا با استفاده از آن، بدون نگرانی از عوارض جانبی، دندان‌های مرواریدی و زیبا داشته باشید!

بیشتر بخوانید : راههای سفید کردن دندان به روش خانگی و آسان

 

ترکیب سفید کننده دندان

لینک مستقیم خرید خمیردندان سفید کننده پاپیتال

 

ترکیب سفید کننده دندان با توت‌فرنگی، نمک و جوش شیرین:

توت‌فرنگی سرشار از ویتامین C است که به شکستن پلاک (عامل زردی دندان) شکل گرفته روی دندان‌های شما کمک می‌کند. توت‌فرنگی همچنین دارای یک آنزیم به نام اسید مالیک است، که ممکن است باعث برطرف شدن لکه‌های سطحی روی دندان شود.

نمک موجود در این ترکیب سفید کننده، به عنوان عامل ساینده عمل می‌کند که چربی‌های به وجود آورنده لکه روی دندان را پاک می‌کند.

جوش شیرین در این ترکیب سفید کننده، هم مانند یک ساینده عمل می‌کند. اگر در خانه جوش شیرین ندارید، می‌توانید آن را از ترکیب سفید کننده دندان خود حذف کنید.

لینک مستقیم خرید خمیردندان سفید کننده ایروکس

 

درست کردن ترکیب :

برای درست کردن این ترکیب سفید کننده خانگی و طبیعی، به یک تا ۳ عدد توت‌فرنگی بزرگ، کمی نمک دریایی و نصف قاشق چایخوری جوش شیرین (به دلخواه) نیاز دارید.

بعد از له کردن توت‌فرنگی‌ها، نمک و جوش شیرین را به آن اضافه کنید. بزاق روی دندان‌های خود را، با دستمال کاغذی، خشک کنید و مقدار زیادی از این ترکیب سفید کننده را با استفاده از یک مسواک تمیز، به روی دندان‌های خود بمالید. اجازه بدهید ترکیب به مدت ۵ دقیقه روی دندان‌ها خشک شود و سپس آن را با آب بشویید.

برای مشاهده نتایج شگفت‌انگیز این ترکیب سفید کننده دندان، هر شب این کار را تکرار کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه