ترکیباتی طبیعی برای پاک‌سازی صورت عروس پیش از جشن عروسی

آمادگی پوست برای پیش از عروسی

پوست تو، برای شادابی و زیبایی خیره کننده در روز عروسی‌ات، هیچ سهل‌ انگاری و درنگی را از جانب تو نمی‌پذیرد. پس لازم است تا بیش‌ترین حد ممکن به پوست خود توجه کنی تا به نتیجه‌ای دل‌خواه و مطلوب برسی. حالا که از طریق “ستاره” با چگونگی آماده‌سازی ترکیبات سفید کننده پوست عروس آشنا شده‌ای، اکنون وقت آن رسیده که با نسخه‌های طبیعی برای پاک‌سازی پوست، مواد تشکیل دهنده و شیوه ساده تهیۀ آن‌ها نیز آشنا شوی.

مخلوط شیر خشک و لیمو ترش: یک فنجان پودر شیر خشک و یک فنجان آب لیمو ترش را با هم مخلوط کن. سپس به مخلوط مورد نظر یک قاشق عسل اضافه کن. برای اطمینان از ادغام شدن درست ترکیبات با هم ‌دیگر، به مدت ۱۰ دقیقه مخلوط را به هم بزن. آن را به مدت ۱۵ دقیقه روی صورت خود گذاشته سپس آن را با آب ولرم بشور.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات مراقبت از پوست میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

ترکیباتی طبیعی برای پاک‌سازی صورت عروس پیش از جشن عروسی

مخلوط زردچوبه و گوجه فرنگی: شاید گمان کنی که این مواد رنگی در تمیز کردن پوست‌ات تأثیری نخواهند داشت؛ در حالی که واقعیت برخلاف تصور تو است و بهتر است که این مخلوط را همیشه در لیست مهم‌ترین ترکیبات برای پاک‌سازی پوست قرار دهی. یک عدد گوجه فرنگی را له کرده و یک چهارم فنجان زردچوبه را به آن اضافه کن و به مدت ۱۰ دقیقه مخلوط را به زوایای مختلف صورت‌ات بمال. برای پایان آخرین مرحله پاک‌سازی، با یک حوله مرطوب صورت‌ات را پاک کرده و با آب ولرم آن را بشور.

مخلوط روغن بادام شیرین: این نوع روغن که برای مراقبت از مو و پوست بسیار مفید است، از رایج‌ترین انواع روغن‌های طبیعی برای زیبایی به شمار می‌رود و نیازی به آمیختن آن با مادۀ دیگری نیست. کافی است پنبه‌ای را آغشته به روغن کرده و با آن صورت‌‌ات پاک کنی. سپس صورت‌ات را با آب ولرم بشور. به منظور پاک‌سازی پوست، می‌توان روغن بادام را به طور روزانه و بدون داشتن ترس از هر گونه عوارض جانبی استفاده کرد.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن نمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه