ترمیم موهای آسیب دیده با دکلره

ترمیم موهای آسیب دیده با دکلره با استفاده از ماسک‌های طبیعی

اگر زیاد از روش دکلره کردن برای موها استفاده می‌کنید، خواه ناخواه پس از مدتی، موهای شما دچار آسیب می‌شوند. برای کاهش این آسیب‌دیدگی، باید تا حد ممکن دفعات تکرار این کار را در طول سال کاهش دهید. اما اگر مرتب موهای خود را دکلره می‌کنید، می‌توانید با استفاده از روش‌های طبیعی برای درمان موهای آسیب‌دیده خود اقدام کنید. باستاره معتقد است که بهترین روش برای ترمیم موهای آسیب دیده با دکلره، استفاده از ماسک‌های طبیعی و مغذی است. با هم چند روش طبیعی را برای این کار می‌خوانیم.

بیشتر بخوانید : روشی برای ترکیب رنگ مو بدون دکلره

ترمیم موهای آسیب دیده با دکلره

لینک مستقیم خرید ماسک مو ریتون مناسب موهای خشک

 

ترمیم موهای آسیب دیده با استفاده از روغن و ماسک‌های طبیعی

یک فنجان روغن نارگیل خالص را با ۲ قاشق چای‌خوری روغن زیتون و همان مقدار روغن بادام خوب مخلوط کنید. این ترکیب را به مدت ۲ دقیقه در مایکروویو قرار بدهید؛ سپس با کمک دست، دمای آن را امتحان کنید. چنانچه حرارت آن ملایم بود، آن را روی موهای خود بمالید و به آرامی شروع به ماساژ دادن موها بکنید. بعد موها را جمع کنید و آن‌ها را با کلاه رنگ بپوشانید. بعد از ۳۰ دقیقه موها را با شامپو بشویید. این درمان را ۳ بار در هفته تکرار کنید تا شاهد نتایج آن باشید.

 

درمان عمیق و ترمیم موهای آسیب دیده با ماسکی طبیعی

یک عدد موز رسیده را با ۳ قاشق روغن جوجوبا، یک قاشق عسل خالص و ۳ قاشق ماست ترکیب کنید تا خمیری یکدست به دست آید. این خمیر را روی موهای خود بمالید و سپس آن‌ها را با کلاه پلاستیکی بپوشانید. پس از گذشت یک ساعت، موها را بشویید. این ماسک را هفته‌ای ۲ بار روی موها بمالید تا نتیجه آن را ببینید.

 

آخرین پیشنهاد برای ترمیم موهای آسیب دیده با دکلره

۲ عدد تخم‌مرغ را با ۲ قاشق روغن نباتی، ۲ قاشق آب و ۵ قاشق سس مایونز خوب مخلوط کنید. این ترکیب را روی موها بگذارید و آنها را خوب ماساژ بدهید؛ سپس کلاه پلاستیکی روی آن‌ها بکشید و ۳ ساعت صبر کنید. از این ماسک یک روز در هفته و به مدت دو ماه برای درمان موهای آسیب‌دیده خود استفاده کنید.

لینک مستقیم خرید ماسک مو آبرسان و بازسازی‌کننده بسیار قوی کارال

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه