ترفندی فرانسوی برای برجسته‌تر کردن لب‌ها

روشی برای داشتن لب های برجسته

داشتن لب‌هایی بزرگ و برجسته، آن هم به طور طبیعی، در سال‌های اخیر، در دنیای مد بسیار سر و ‌‌صدا کرده است. بنابراین، بیشتر خانم‌ها در پی‌ یافتن راهکاری برای برجسته‌تر نشان دادن لب‌هایشان هستند. آن‌ها با استفاده از مداد و رژ لب‌ها سعی می‌کنند تا خط اصلی لب‌های خود را محو کنند و دوباره به طوری که لب‌ها بزرگ‌تر جلوه کنند، آن را بکشند. در فرانسه، با استفاده از لوازم آرایشی و ترفندهایی خاص، توانسته‌اند این اندازه‌ها را تغییر داده و لب‌ها را برجسته‌تر نشان دهند.

همراه “باستاره” با یکی از این ترفندها که لب‌هایت را زیباتر و برجسته‌تر نشان خواهد داد، آشنا شو!

این ترفند بسیار آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد. هنگامی که آن را یاد گرفتی، مطمئن باش همیشه از آن استفاده خواهی کرد.

انتخاب رنگ‌هایی طبیعی به منظور کشیدن خط لب: همیشه مداد و رژ لبی را انتخاب کن که با رنگ لب‌هایت هم‌خوانی داشته باشند. اگر پوستی سبزه‌ داری، مداد و رژ لبی به رنگ کالباسی تیره و مایل به قهوه‌ ای استفاده کن. اما اگر دارای پوستی روشن و سفید هستی، از رنگی روشن‌تر استفاده کن تا بتوانی به وسیلۀ آن‌ خط اصلی لب‌هایت را محو کرده و خط ‌لب جدید را طوری که لب‌هایت را برجسته و طبیعی نشان دهد، بکشی.

ترفندی فرانسوی برای برجسته‌تر کردن لب‌ها

 

کشیدن خط لب از گوشۀ خارجی لب: ابتدا با گذاشتن علامت x در زاویۀ لب بالا، از گوشۀ خارجی لب شروع کن و خط لب را تا وسط لب‌هایت بکش تا پهن‌تر و زیباتر نشان داده شوند. البته سعی کن در این کار زیاده روی نکنی تا حالت طبیعی و سادۀ این روش فرانسوی از بین نرود. پس از انجام این کار، نوبت به زدن رژ لب می‌رسد.

استفاده از هایلایت بر روی خط لب : پس از انجام مراحل بالا، هایلایت را بر روی خط لب پایین و بالا بکش تا با برقی که ایجاد می‌کند، لب‌هایت پرحجم و طبیعی شوند. “باستاره” به تو توصیه می‌کند که اگر نمی‌توانی خط لبت را صاف و یک‌دست بکشی، لب‌هایت را به سمت داخل فرو ببر و سپس با دقت شروع به کشیدن آن کن. با این روش، می‌توانی خط لبی صاف بکشی.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه