بهترین کرم موبر صورت

نکته‌هایی درباره رفع موهای زائد صورت و بدن با کرم موبر!

استفاده از بهترین کرم موبر صورت، از رایج‌ترین شیوه‌ها برای رفع موهای زائد در میان خانم‌هایی است که به این نوع محصولات حساسیت ندارند. ما امروز تصمیم داریم نکته‌هایی را درباره رفع موهای زائد صورت و بدن با کرم موبر با شما در میان بگذاریم. اگر جزو آن دسته از خانم‌ها هستید که برای رفع موهای زائد خود از کرم‌های موبر استفاده می‌کنند، حتماً ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا با اسرار استفاده از این محصولات آشنا شوید.

بیشتر بخوانید : بهترین روش از بین بردن موهای زائد بدن برای خانم‌ها چیست؟

بهترین کرم موبر صورت

لینک مستقیم خرید کرم موبر بدن هیدرودرم

 

همان‌طور که قبلاً هم گفتیم، اگر به کرم‌های موبر حساسیت ندارید، می‌توانید از این محصولات برای رفع موهای زائد همه نقاط بدن خود از جمله صورت استفاده کنید. از آنجا که کرم‌های موبر، موها را از سطحی پایین‌تر از جایی که تیغ موها را می‌برد از بین می‌برند، باعث می‌شوند که موهای زائد دیرتر دربیایند و همچنین، سر موها هنگام رویش نوک‌تیز نباشد که این مسئله باعث نرمی پوست نیز می‌شود. کرم‌های موبر از آنجا که حاوی موادی هستند که کراتین موها را در خود حل می‌کند، باعث از بین رفتن موها می‌شوند. از سوی دیگر، چون سطح پوست نیز حاوی کراتین است، نباید کرم‌های موبر را به مدت طولانی روی پوست گذاشت.

لینک مستقیم خرید اسپری موبر بدن ویژه آقایان هرمودر

 

برای این که از حساسیت نداشتن خود به این کرم‌ها مطمئن شوید نیز ابتدا باید مقداری از کرم را روی سطح کوچکی از پوست خود امتحان کنید. در ضمن، از استفاده از کرم موبر در ناحیه زخمی پوست یا دور چشم‌ها خودداری کنید.

هنگام استفاده از بهترین کرم موبر صورت برای رفع موهای زائد مقدار کافی از کرم را روی پوست تمیز و خشک ناحیه مورد نظر بمالید؛ طوری که تمام سطح پوست را به طور کامل بپوشاند.

کرم‌های موبر در انواع مختلفی مانند ژل، موس و اسپری تولید می‌شوند و در دفعات استفاده از آن‌ها برای رفع موهای زائد محدودیتی نیست.

هر یک از انواع کرم‌های موبر برای رفع موهای زائد قسمت خاصی از بدن تولید می‌شوند؛ برای مثال، کرم موبر صورت با کرم موبر بدن از نظر میزان مواد مؤثره تفاوت دارد و مواد موجود در کرم‌های موبر مخصوص صورت، رقیق‌تر هستند.

برخی از کرم‌های موبر که با اسانس‌های متفاوت تولید می‌شوند، ویژگی مراقبت از پوست نیز دارند؛ ولی باید بدانید که هیچ کرم موبری نمی‌تواند اثر دائمی برای رفع موهای زائد داشته باشد. بنابراین، ادعاهای متفاوت را در این زمینه باور نکنید!

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه