بهترین کرم برای سیاهی دور چشم و بهترین سن استفاده از آن چه زمانی است؟

یکی از مهمترین اعضای بدن چشم‌ها هستند. رسیدگی به سلامت و زیبایی چشم در ظاهر ما تاثیر بسیار زیادی دارد. پوست دور چشم بسیار آسیب پذیر است و به مرور زمان و بالا رفتن سن، دور چشم شروع به چروک شدن و پف کردن می‌کند. به عقیده بسیاری از پزشکان از سن 20 سالگی به بعد ما احتیاج به کرم‌ دور چشم مناسب داریم که رطوبت پوست دور چشم را تامین کند. کسانی که دور چشمان آن‌ها گود و کبود است و یا کسانی که زیر چشمانشان پف کرده می‌توانند با استفاده از بهترین کرم برای سیاهی دور چشم و پف دور چشم، این عوارض را کاهش دهند.

عوامل زیادی مثل استفاده نکردن از عینک ضد آفتاب و استفاده مکرر از مواد آرایشی و خیره شدن طولانی مدت به مانیتور باعث بروز پیری زودرس در چشمان می‌شود و عوارض آن چروک و سیاهی اطراف چشم است که با کرم رفع چروک قابل پیشگیری و درمان است.

شاید فکر کنید که کرم دور چشم را فقط خانم‌ها در سنین بالا استفاده می‌کنند، اما اینطور نیست. انواع کرم برای دور چشم وجود دارد که شامل کرم مخصوص سیاهی و پف دور چشم، کرم دور چشم ضد آفتاب، کرم مرطوب کننده و آبرسان و کرم ضد چروک برای پیشگیری و رفع چروک دور چشم می‌شود.

 

بهترین کرم برای سیاهی دور چشم

 

کرم دور چشم باید قبل از شروع چین خوردن و ترک خوردن باید شروع به استفاده شود. متاسفانه این نکته را اکثر افراد نمیدانند و زمانی پی به این نکته میبرند که چین و چروک ها شکل گرفته است. در دوران جوانی همیشه پوست صورت با طراوت است و باید از همان زمان بهترین کرم دور چشم را انتخاب کنید و مصرف نمایید.

پوست دور چشم ۱۰ بار از پوست صورت نازک تر است. نازک‌تر بودن پوست دور چشم، خشکی سریع و چین و چروک زودرس این ناحیه را به‌ دنبال دارد؛ از طرف دیگر آب و هوای آلوده و پرتوهای UV خورشید، پوست نازک دور چشم را در معرض آسیب قرار می‌دهند. با این حساب باید درباره سن استفاده از کرم دور چشم دقت بیشتری به خرج داد و از جوانی نسبت به استفاده از آن مداومت داشت.

میزان چربی پوست دور چشم

غده‌‌های چربی پوست نقش عامل طبیعی برای جلوگیری از پیری پوست را بازی می‌کنند؛ اما این غده‌ها در قسمت دور چشم ترشح چربی کمتری دارند و به همین دلیل نیز کرم‌ آبرسان معمولی برای رطوبت این قسمت پیشنهاد نمی‌شود و باید حتماً بهترین کرم دور چشم را خریداری کنید. البته توجه به بهترین سن استفاده از کرم دور چشم به گرفتن بهترین نتیجه منجر می‌شود.

 

بهترین کرم برای سیاهی دور چشم

 

کرم دور چشم با کرم صورت فرق بسیاری دارد. پوست دور چشم بخاطر ساختار نازک و حساس کرم های با ترکیبی جداگانه برایش ساخته می شود. هرگز نباید از یک کرم برای صورت و دور چشم استفاده کرد. چون این کار باعث تیره شدن یا ایجاد خطوط چین و چروک در زیر چشم می شود و از همه مهم تر ممکن است به چشم‌تان آسیب وارد کند.

میزان فعالیت چشم در طول روز

تاکنون به این فکر کرده‌اید که در طول روز چقدر چشم های شما فعالیت دارند؟ یا اینکه روزی چند بار پلک می‌زنیم؟ جالب است بدانید در هر روز نزدیک به ۱۰ هزار بار پلک می‌زنیم و هر بار که اخم می‌کنیم، می‌خندیم یا زیرچشمی به چیزی نگاه می‌کنیم عضله ها و پوست دور چشم را به فعالیت وا می‌داریم. به این قضیه مالیدن چشم ها با دست و آرایش‌ کردن و پاک کردن آن را هم اضافه کنید. برای درک بیشتر فعالیت ماهیچه‌ها و پوست دور چشم کافی است مقدار تعاملی که پوست دور چشم دارد را با پوست پیشانی مقایسه کنید تا متوجه شوید که پوست این ناحیه در هر روز تا چه اندازه فعالیت دارد.

همه می‌دانیم جلوی بیشتر این فعالیت‌ها را نمی‌توان گرفت؛ اما به این نکته نیز باید اعتراف کرد که تمام این فعالیت‌ها در درازمدت چین و چروک‌ دور چشم را به دنبال دارند. با این حساب می‌توان گفت با تشخیص بهترین سن استفاده از کرم دور چشم و استفاده منظم از آن می‌توان تا حد قابل قبولی روال پیری دور چشم را به تأخیر انداخت.

 

راهنمای خرید بهترین کرم دور چشم درفروشگاه اینترنتی باستاره

 کرم برای سیاهی و پف دور چشم 

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه