بهترین نوشیدنی برای تعادل هورمون‌

درمان موهای زائد با بهترین نوشیدنی برای تعادل هورمون‌ های بدن زنان

همانطور که می‌دانید، چای نعناع فواید زیادی برای سلامتی دارد؛ ولی ما امروز قصد داریم درباره کاربرد دمنوش نعناع برای درمان موهای زائد بدن با شما صحبت کنیم. در واقع، بهترین نوشیدنی برای تعادل هورمون‌ چای نعناع است که با متعادل کردن ترشح هورمون‌های زنانه در بدن، باعث درمان موهای زائد می‌شود.

تقریبا همه انسان‌ها در قسمت‌هایی از بدن موهایی دارند که از نظر زیبایی، فرهنگی، سلامتی و موارد دیگر زائد و اضافی محسوب می‌شوند. موهای اضافی ابرو، موهای دست، پا و ناحیه‌ی بیکینی برای خانم‌ها و ریش روی گونه‌ها، موهای گوش، باسن و پشت برای آقایان از جمله موهای زائدی هستند که ترجیح بیشتر ما حذف کردنشان است.

بیشتر بخوانید : روشهایی برای رفع موهای زائد بدن

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی ستاره فرهنگ اینجا کلیک کنید.

بهترین نوشیدنی برای تعادل هورمون‌

 

از خواص متعدد و گوناگون چای نعناع که بگذریم، مهم‌ترین فایده این دمنوش برای بدن، درمان موهای زائد و پرمویی در زنان است. از آنجا که این چای، ترشح هورمون تستوسترون را در بدن کاهش و ترشح هورمون‌ های زنانه را افزایش می‌دهد، در درمان موهای زائد بسیار مفید است. در واقع، چای نعناع هورمون‌های مردانه بدن زنان را که باعث رویش موهای زائد می‌شود، کاهش می‌دهد.

لینک مستقیم خرید کرم موبر بدن هیدرودرم

 

برای تهیه چای نعناع، یک عدد چای کیسه‌ای نعناع را با چند عدد برگ تازه نعناع در ظرفی قرار بدهید و مقداری آب جوش روی آن‌ها بریزید. ۱۰ دقیقه صبر کنید؛ سپس چای کیسه‌ای و برگ‌ های نعناع را از آب خارج کنید. در صورت تمایل، کمی شکر به این دمنوش بیفزایید و صبر کنید تا سرد شود.

حالا مقداری یخ در آن بریزید و آن را بنوشید. نوشیدن روزانه ۲ بار دمنوش نعناع، رشد غیرطبیعی موها را در بدن کنترل می‌کند؛ از این رو، به عنوان روشی مؤثر برای درمان موهای زائد به کار می‌رود.

 

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه