ماشین اصلاح خط زن:

بهترین ماشین اصلاح های خط زن:امروزه با پیشرفت تکنولوژی وسایل برقی جایگزین وسایل دستی شده‌اند. به همین خاطر از زمان پدربزرگان و نهایت پدرهای‌مان دیگر کسی از تیغ برای اصلاح صورت استفاده نکرده است؛ بلکه به جای آن‌ها ماشین‌های ریش تراش برقی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. در این قسمت چند مورد از بهترین ماشین اصلاح خط زن در بازار را به شما معرفی می‌کنیم و در مورد مزایای آن‌ها صحبت خواهیم کرد.


خط زن پرومکس دستگاهی برای اصلاح موهای ابرو با دو شانه‌ی مخصوص این کار است. البته از این دستگاه می‌توان برای اصلاح موهای نقاط دیگر مانند موهای بیرون گوش و بینی هم استفاده کرد.Promax 3712 دارای تیغه‌ی تریمر است که البته برخلاف خط‌زن‌ها، این تیغه به شکل عمودی قرار گرفته است. دندانه‌های ریز تیغه برای اصلاح قسمت‌های ظریف صورت مناسب است.برای اصلاح موهای ابرو در اندازه‌های بلندتر می‌توان از یکی از دو شانه‌ی دستگاه استفاده کرد. به کمک این شانه‌ها می‌توان موهای ابرو را در اندازه‌های 3 و 6 میلی ‌متر کوتاه کرد.این دستگاه قابل شست ‌و شو است و پس از پایان کار اصلاح می‌توان سر آن را زیر شیر آب گرفت و شست. البته برای تمیزکردن خرده‌های مو یک برس پاک‌سازی نیز همراه آن ارائه شده است.از ویژگی‌های ظاهری Promax 3712 باید به طراحی زاویه‌دار سر دستگاه و لاستیک ضدلغزش روی بدنه اشاره کرد که کارکردن با آن را راحت ‌تر می‌کند.


ماشین اصلاح خط زن کیمی مدل km-2006 با تکنولوژی برش مستقیم و بدنه خوش دست و فلزی که دارد یکی از بهترین ماشین اصلاح های خط زن است که با یک بار در دست گرفتن متوجه کیفیت بالای آن خواهید شد چرا که این دستگاه مناسب افراد حرفه ای و پروفشنال طراحی و دیزاین شده است. این ماشین اصلاح دارای تیغه های بسیار ریزی بوده که با استفاده از تکنولوژی تیغه خود تیز شونده شما را نگران کندی تیغه ها نخواهد کرده و اندازه اصلاح آن حدود ۰.۱ تا ۴ میلی متر بوده و همچنین دارای چهار عدد شانه در سایز های ۱ الی ۴ بوده که می توانید انواع سایه های حرفه ای در فن آرایشگری بکار بگیرید ماشین اصلاح خط زن کیمی مدل km-2006 شارژی بوده که با یک بار شارژ کامل ۴۵ دقیقه برای شما کار خواهد کرد و دارای حلق آویز نیز می باشد.

خط اینترنتی در با ستاره

ماشین اصلاح وربنا verbena

ماشین اصلاح موزر در باستاره

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه