بهترین شامپو ضد ریزش مو کدام است

برند آلپسین و شامپو های آن

“آلپسین” Alpecin برندی آلمانی است که بیش از صد سال است در زمینه تولید شامپوهای مراقبت از مو فعالیت می‌کند. محصولات این برند مانند شامپو ضد ریزش مو برای رفع انواع مشکلات مو اعم از چربی، خشکی، حساسیت و ریزش فرموله و ساخته می‌شوند.
رمز کارایی بالای محصولات “آلپسین”، دارا بودن کافئین اکتیو است. در ادامه، ویژگی‌های انواع شامپو ضد ریزش مو را از این برند می‌خوانی.
شامپو ضد ریزش مو مدل A1 از برند “آلپسین” مخصوص موهای خشک و معمولی:
این شامپو ضد ریزش مو با نام Alpecine A1 Active Shampoo که در حجم ۲۵۰ میل تولید شده، مناسب موهای خشک و معمولی است. ویژگی‌های مهم این محصول مو، لطیف و درخشان کردن موها، افزایش حالت‌پذیری موها و درمان ریزش آن‌ها است.
شامپو ضد ریزش مو A1 با دارا بودن کافئین و منتول، باعث تقویت موها و درمان ریزش آن‌ها می‌شود. برای استفاده از این محصول، می‌توانی به طور روزانه آن را روی موهای خود بمالی و پس از ۲ تا ۳ دقیقه موها را با آب بشویید.
بهترین شامپو ضد ریزش مو کدام است

برای مشاهده و خرید اینترنتی شامپو های آلپسین میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

شامپو ضد ریزش مو مدل A2 از برند “آلپسین” مخصوص موهای چرب:
شامپو ضد ریزش مو “آلپسین” برای موهای چرب با نام Alpecine A2 Active Shampoo در حجم ۲۵۰ میلی‌لیتر، مخصوص موهای چرب فرموله شده و مناسب استفاده روزانه است. این شامپو ضد ریزش مو ترشح چربی در پوست سر را کنترل و موها را درخشان و لطیف می‌کند.
همچنین، این محصول حالت‌پذیری موها را افزایش می‌دهد. ماده اصلی سازنده این شامپو ضد ریزش مو، کافئین است که از ریشه و تارهای مو محافظت می‌کند و مانع ریزش موها می‌شود. در ضمن، با کنترل چربی پوست سر مانع زود چرب شدن موها نیز می‌شود.
برای این که موهایی نرم و ابریشمی داشته باشی، هر روز موهای خود را به مدت ۲ تا ۳ دقیقه به شامپو ضد ریزش مو A2 آغشته کن و سپس آن‌ها را آب بکش. نتایج این کار در کوتاه مدت آشکار خواهد شد.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت ما دیدن فرمایید.

 همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه