راهکار های از بین بردن کک و مک

زنان بسیاری از کک و مک‌های روی پوستشان رنج می‌برند. کک و مک‌ها به صورت لکه‌هایی تیره ظاهر شده و طراوت پوست را از بین می‌برند. عوامل مختلفی چون قرار گرفتن در معرض نور خورشید بدون استفاده کردن از کرم محافظت کننده در برابر اشعه مافوق بنفش، بعضی تغییرات هورمونی در دوران بارداری و هم‌چنین گاهی اوقات عوامل ژنتیکی در بروز این مشکل دخیل هستند. برای آشنایی با بهترین و مهم‌ترین ترکیبات طبیعی برای خلاص شدن از دست کک و مک‌ها، به توصیه‌های “ستاره” گوش بده.

مخلوط آب تربچه با شیر و لیمو: ۵ دانه تربچه را در مخلوط کن بیانداز، به آن‌ها یک قاشق مرباخوری شیر و یک قاشق آب لیمو اضافه کن. مخلوط را به خوبی هم بزن تا یک دست و سفت شود؛ سپس آن را به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست خود بگذار و سپس با آب ولرم شستشو بده. پس از سه بار استفاده متوجه تفاوت خواهی شد. به تو توصیه می کنم تا در هفته دو تا سه بار از این مخلوط استفاده کنی.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع ضد لک و لایه بردار میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

بهترین ترکیبات طبیعی برای از بین بردن کک و مک

مخلوط عسل، سرکه سیب و نمک: یک قاشق غذا خوری عسل طبیعی و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را در یک ظرف ریخته و به همراه یک قاشق مربا خوری نمک خوب با هم مخلوط کن. سپس مخلوط را به مدت تقریباً ۳۰ دقیقه روی کک و مک‌ها قرار بده. از این مخلوط به عنوان یک درمان روزانه استفاده کن و سریع‌تر از آن چه که انتظارش را داری به نتیجه برس. نصحیت من به تو این است که برای به دست آوردن نتیجه مطلوب، بدون استثناء هر روز از کرم محافظت کننده و ضد آفتاب استفاده کنی.

مخلوط لوبیای مصری (ترمس) و جوی دوسر با عسل: یک قاشق غذاخوری لوبیای مصری و یک قاشق غذاخوری جو دو سر را در ظرفی ریخته، ۳ قاشق مربا خوری عسل و یک قاشق مربا خوری شیر را به آن‌ها اضافه کرده و خوب به هم بزن. این مخلوط را به مدت ۳۰ دقیقه بر روی پوستت مالیده و سپس با آب ولرم بشور. مخلوط فوق را حداقل دوبار در هفته استفاده کن و از داشتن پوستی نرم و درخشان لذت ببر.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت با ستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه