بهترين كرم ضد چروک

بهترين كرم ضد چروک | برای بازیابی جوانی و زیبایی پوست

معمولاً به خانم‌هایی که دهه ۳۰ زندگی خود را پشت سر می‌گذارند، توصیه می‌شود که برای مبارزه با آثار ناشی از افزایش سن بر پوست و جلوگیری از آسیب عوامل تهدیدکننده خارجی مانند نور خورشید و خشکی هوا، از بهترين كرم ضد چروک استفاده کنند.

باستاره در این مطلب چند نوع کرم ضد چروک را به شما معرفی می‌کند تا به کمک آن‌ها دیگر نگران از دست دادن جوانی و زیبایی خود نباشید!

بیشتر بخوانید : با معجزه‌های طبیعی ضد چروک صورت آشنا شو !

۱. کرم ضد چروک با خاصيت آبرسان يوس هيدرا الارو

کرم ضد چروک با خاصيت آبرسان يوس هيدرا الارو محصولی است که سلامت آن توسط تست‌های درماتولوژی تأیید شده و حاوی ترکیبی مؤثر از ایزوفلاون‌های لیپوزومی سویا و آرژیرلین Argireline به همراه مرطوب‌کننده‌هایی عالی برای کاهش چین و چروک‌ها و سایر علایم پیری پوست است. آرژیرلین باعث کاهش عمق چین و چروک‌های روی پوست صورت که بر اثر انقباض عضلات به خصوص در ناحیه پیشانی و اطراف چشم‌ها ایجاد شده‌اند، می‌شود. در واقع، آرژیرلین عاملی مانند بوتاکس است که خطوط ریز روی پوست را صاف می‌کند. ایزوفلاون‌های سویا هم تقویت‌کننده کلاژن‌سازی در پوست هستند.بهترين كرم ضد چروک

لینک مستقیم خرید این محصول

 

۲. کرم ضد چروک و لیفتینگ قوی الارو

کرم ضد چروک و لیفتینگ قوی الارو محصولی مورد تأیید متخصصان پوست است و از نظر بالینی به اثبات رسیده که این محصول خطوط ریز، چین و چروک‌های سطحی و سایر علایم پیر پوستی را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. این کرم دارای ترکیباتی قوی برای از بین بردن خطوط ریز و چین و چروک‌ها است که این کار را با تأمین رطوبت مورد نیاز پوست و افزایش سنتز کلاژن انجام می‌دهد.بهترين كرم ضد چروک

لینک مستقیم خرید این محصول

 

۳. لوسیون ضد چروک حاوی ویتامین C آردن

لوسیون ضد چروک حاوی ویتامین C آردن حاوی 20% آسکوربیل سیلان C (فرم فعال، پایدار و قابل جذب ویتامین C) و 6% اسید گلیکولیک است. این عوامل موجب کاهش چین و چروک های عمیق پوست صورت و گردن می شوند. این لوسیون از بین برنده شلی و افتادگی و سفت کردن پوست می شوند.

بهترين كرم ضد چروک

لینک مستقیم خرید این محصول 

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه