بستن منافذ پوست

بستن منافذ پوست چگونه امکان پذیر است ؟

پوست و زیبایی آن از فاکتور های مهم جذابیت است و همه خانم ها و آقایان تمایل دارند از پوستی صاف و شفاف و بدون عیب و نقص برخوردار باشند . اینکه منافذ صورت بسته باشد و غدد چربی به اندازه مناسب ترشح شوند در زیبایی آن بسیار موثر بوده و می تواند بخش بزرگی از جذابیت را در شخص تامین نمایند. برخی افراد دارای پوست چربی هستند و میزان این چربی بیش از حد بوده و باعث باز شدن منافذ پوست در آنها شده است. این افراد باید در درجه اول روی درمان چربی بیش از اندازه پوستشان متمرکز بشوند تا به مرور باعث بستن منافذ پوست شان شوند.

دلایل مختلف و متنوعی برای این عارضه ممکن است وجود داشته باشد اولین دلیل وراثت است برخی افراد به صورت مادر زادی و ژنتیکی این مشکل را داشته و البته این افراد هم می توانند به درمان این مشکل امیدوار باشند.

 

بستن منافذ پوست

لینک مستقیم خرید پاک کننده قوی صورت کیو وی

 

خواص سرکه سیب برای بستن منافذ پوست

سرکه جزو آن موادی است که PH سلول ها را تنظیم کرده و انها را از حالت اسیدی شدید یا قلیایی شدید خارج می نمایند علاوه بر آن سرکه خاصیت ضد التهابی و ضد عفونی کننده هم دارد و باکتری ها و عفونت های سلولی را کاهش داده و بهبود می بخشد برای اینکه سرکه صورتتان را نسوزاند بهتر است ان را با مقدار کمی اب مخلوط کنید و بعد با یک پنبه به ارامی روی صورت بمالید اگر احساس سوزش شدید کردید مقدار اب را بیشتر کنید تا سلول ها دچار التهاب نگردند بعد بگذارید برای چند دقیقه این ماسک بماند تا خشک شود.

برای بستن منافذ پوست صورت از یخ استفاده کنید

یخ به دلیل اینکه باعث انقباض سلول ها میشود به مرور باعث شده منافذ ان هم کاهش یابد برای این کار فقط یک تکه یخ را بردارید و آن را به آرامی روی صورت خود بمالید البته در ابتدا ممکن است کمی احساس سوزش و سرمای شدید کنید که بعد از مدتی کاملا از بین می رود این کار را هفته ای دو یا سه بار انجام دهید و بعد از مدتی سلول ها به همان حالت انقباض باقی خواهند ماند و قطر منافذشان به مقدار زیادی کاهش می یابد.

بستن منافذ پوست

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه