برنزه کردن پوست

مخلوط‌ های طبیعی برای برنزه کردن پوست در ساحل

به جای استفاده از کرم‌ها و لوسیون‌ها که شاید حتی نمی‌دانید آیا واقعاً برای پوست شما مناسب هستند یا نه، می‌توانید از مخلوط‌ های خانگی استفاده کنید و پوست خود را در تابستان برنزه کنید. باستاره، شما را با این مخلوط‌ های مخصوص برنزه کردن آشنا می‌کند.

بیشتر بخوانید : هنگام خرید عینک آفتابی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برنزه کردن پوست

لینک مستقیم خرید اسپری بعد از آفتاب سیلکر

 

مخلوط هویج:

هویج با رنگ نارنجی‌اش می‌تواند برای برنزه کردن پوست بسیار مناسب باشد. البته این موضوع جدیدی نیست و اگر توجه کرده باشید، در ترکیب اکثر کرم‌های برنزه کننده نیز وجود دارد. برای این کار، آب دو یا سه هویج را بگیرید و آن را با مقدار کمی کرم مرطوب کننده مخلوط کنید و هنگام حمام آفتاب روی بدنتان بمالید.

 

مخلوط وازلین و چای سیاه:

در کنار فواید بسیاری که برای وازلین برشمرده‌اند، می‌توانید به وسیلۀ آن مخلوطی برای برنزه کردن خود درست کنید. چای سیاه را بگذارید کاملاً خنک شود. سپس، مقدار کمی از آن را با کرم مرطوب کننده مخلوط کرده و به وازلین اضافه کنید، سپس از این مخلوط برای برنزه کردن بدن خود استفاده کنید.

برنزه کردن پوست

مخلوط روغن‌ها:

یکی از مخلوط‌ های بسیار رایج و مفید، ترکیب روغن‌های مختلفی چون روغن زیتون، روغن بادام، روغن نارگیل است که باعث مرطوب شدن پوست و دادن رنگی زیبا و براق به آن می‌شود.

 

حنا:

شاید کمی برای شما نامأنوس باشد، اما استفاده از حنا به مقدار کم می‌تواند تأثیر فوق‌العاده‌ای روی رنگ پوست و تیره شدن آن داشته باشد. البته، باید حواستان باشد که حنا به لباس شنای شما مالیده نشود.

لینک مستقیم خرید روغن آفتاب 150میل spf10 دکتر ژیلا

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه