برس ‌های آرایشی

برس‌ های آرایشی خود را باید هر چند وقت یک بار تمیز کنیم؟

بیشتر خانم‌ها برس ‌های آرایشی خود را اصلاْ تمیز نمی‌کنند؛ و البته که این کار بسیار اشتباه است! برس ‌های آرایشی کثیف می‌توانند به پوست آسیب بزنند و باعث بروز ناراحتی‌ها و مشکلات پوستی زیادی بشوند.

گرد و خاک، روغن و باکتری‌های موجود روی برس‌های آرایشی کثیف بر اثر استفاده مداوم از آن‌ها، به پوست می‌رسند و ممکن است باعث بروز آکنه، تحریک پوست یا حتی عفونت‌های گسترده پوستی شوند.برس ‌های آرایشی

از برنامه منظمی پیروی کنید :

باید برس‌های آرایشی خود را حداقل یک بار در ماه شست‌وشو دهید. برای این کار، می‌توانید تاریخ مشخصی را روی تقویم گوشی خود انتخاب و طبق آن عمل کنید.

 برس‌های خود را با شامپو بشویید :

یک‌چهارم لیوان آب گرم را با یک قاشق غذاخوری شامپو بچه یا یک شامپوی ملایم ترکیب کنید و برس‌های آرایشی خود را با آن شست‌وشو بدهید.

 

لینک مستقیم خرید براش ایدوون مدل 8002

 

 برس‌ها را خشک کنید :

یک حوله تمیز روی میز قرار بدهید و برس‌های خود را پس از شست ‌و شو روی آن بگذارید.

اگر از یک برس آرایشی یا قلم‌مو برای استفاده از دو سایه متفاوت استفاده می‌کنید، بهتر است برای تمیز کردن آن از یک اسپری حلال استفاده کنید. به ویژه اگر قبل از این که آرایش خود را تمام کنید، مجبور هستید که رنگدانه‌های لوازم آرایشی را از روی برس آرایشی خود پاک کنید.

 

لینک مستقیم خرید ست براش 18 تایی ویان

 

 ابزارهای آرایشی دیگر خود را فراموش نکنید :

به جز برس‌های آرایشی، ابزارهای دیگری مانند قیچی و موچین نیز هستند که باید برنامه منظمی برای تمیز کردن آن‌ها داشته باشید.

از وسایل جایگزین استفاده کنید :

اگر فرصت نکرده‌ای برس‌های آرایشی خود را تمیز کنید و همین حالا به آن‌ها نیاز دارید، از جایگزینی مناسب و تمیز برای آن‌ها استفاده کنید. یک تکه کوچک و گرد پنبه برای استفاده از سایه چشم یا یک توپ پنبه برای استفاده از رژگونه کفایت می‌کند.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه