لک صورت درمان گیاهی

معرفی انواع روش‌های درمان لک های صورت

وجود لک‌ های تیره روی پوست بسیاری از افراد، آن‌ها را وادار به استفاده از لوازم آرایش و کرم پودرهای سنگین با ویژگی پوشانندگی بالا می‌کند؛ ولی راهی برای خلاصی از این مشکل وجود دارد! ما در اینجا بهترین روش‌ها برای ‌درمان لک های صورت را برای شما بازگو می‌کنیم تا با توجه به شرایط خود، بهترین راه را انتخاب کنید.

انواع مختلفی از محصولات پوستی برای درمان لک های صورت در بازار وجود دارند ولی روش‌هایی نیز برای درمان لک های صورت وجود دارد که مطمئن‌تر است. برای لک صورت چه باید کرد؟ با هم بهترین راه‌های درمان لک های صورت را می‌خوانیم.

بیشتر بخوانید : بهترین ماسک‌ های سفید کننده صورت حاوی آلوئه‌ورا

لینک مستقیم خرید کرم ضد لک درماگور

 

کرم و سرم‌های حاوی هیدروکینون برای لک:

شاید رایج‌ترین راه درمان لک های صورت استفاده از محصولات پوستی موضعی حاوی هیدروکینون باشد؛ ولی از آنجا که غلظت‌های بالای هیدروکینون خطرناک است، باید این محصولات را زیر نظر پزشک مصرف کرد. در ضمن، توصیه می‌شود که از این ماده سفید کننده پوست، به صورت کوتاه مدت استفاده شود.

محصولات پوستی حاوی رتینوئید برای لک:

محصولات حاوی Retinoid که دارای Retin-A و Renova هستند، راه حل دیگری برای درمان لک های صورت به شمار می‌روند. این محصولات دارای موادی مانند آلفا هیدروکسی اسید و اسید رتینوئیک هستند که با افزایش گردش خون سلولی، باعث افزایش سرعت لایه‌برداری و رشد پوست جدید و سالم می‌شوند. فقط هنگام استفاده از این محصولات اطمینان حاصل کنید که همیشه از کرم ضدآفتاب استفاده می‌کنید.

لیزر برای لک:

یکی از روش‌های تهاجمی برای درمان لک های صورت و روشن کردن آن‌ها، درمان با لیزر است. لیزر با هدف قرار دادن لکه‌های تیره، لایه‌ای از پوست را حذف می‌کند. روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد. برخی عوارض آن هم شامل کبودی، ورم، قرمزی، زخم، عفونت یا تغییر در بافت پوست می‌شود.

راه‌ حل‌های طبیعی:

برخی محصولاتی که در داروخانه‌ها به صورت آزاد و بدون نسخه به فروش می‌رسند و حاوی مواد طبیعی روشن کننده پوست مانند ویتامین سی، عصاره انار، بتاکاروتن و عصاره شیرین بیان هستند، می‌توانند برای درمان لک های صورت مفید باشند.

لینک مستقیم خرید کرم روشن کننده و ضد لک قوی توتال درم

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه