برای سفید شدن دندان‌ از روغن‌های طبیعی و خوراکی کمک بگیر!

روش طبیعی سفید کردن دندان ها

گرداندن روغن در دهان، به منظور بالا بردن سطح بهداشت دهان، و همچنین از بین بردن مواد سمی بدن، از روش‌های قدیمی بهداشتی مردم کشور هندوستان به شمار می‌آید. با “ستاره” همراه شو تا با این روش که برای سفید شدن دندان‌ خواص بسیاری دارد، آشنا شوی.

گرداندن روغن در دهان دارای خاصیت ضد باکتریایی و قابلیت از بین بردن جرم و پلاک روی دندان است. در واقع، زردی دندان‌ها از همین جرم و پلاک ناشی می‌شود. البته هندوها بر طبق سنت خود، برای این کار از روغن‌هایی مانند آفتاب گردان یا کنجد استفاده می‌نمایند، ولی این موضوع را بدان، که برای انجام این کار، می‌توانی از انواع مختلف روغن استفاده نمایی. روغن نارگیل برای این کار بسیار مناسب است، زیرا طعم خوبی نیز از خود به جای می‌گذارد و در ضمن دارای خواص دیگری هم برای سلامتی ما است.

برای مشاهده انواع سفید کننده دندان میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

برای سفید شدن دندان‌ از روغن‌های طبیعی و خوراکی کمک بگیر!

از آنجایی که روغن نارگیل حاوی میزان زیادی اسید لوریک است، دارای قابلیت از بین بردن باکتری‌ها و عوامل التهاب نیز هست.
برای انجام این کار، ابتدا یک قاشق روغن نارگیل یا هر نوع روغن دیگر را در دهان ریخته و آن را به خوبی میان دندان‌ها و لثه‌ها بچرخانی. البته باید توجه داشته باشی که روغن نارگیل، در حرارت معمولی اتاق، حالت جامد به خود گرفته و بنابراین پیش از استفاده، باید آن را کمی حرارت داد تا به حالت مایع برگردد. روغن را حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در دهانت نگه داشته سپس آن را بیرون بریز.

مزیت استفاده از روغن برای سفید شدن دندان‌ها نسبت به مواد سفیدکننده دیگر، در این است که دندان‌ها در معرض خوردگی به وسیله مواد اسیدی قرار نداشته و به مینای آنها، آسیبی نمی‌رسد. بنابرین، از این روش می‌توان به صورت روزمره استفاده نمود.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه