برای داشتن لب ‌های نرم و صورتی این نکته‌ها را از دست نده

روش داشتن لب های زیبا

لب‌های صورتی و نرم می‌توانند چهره هر فردی را زیباتر و دوستانه‌تر کند. رنگ صورتی روشن لب‌ها نشانی از سلامت بوده و در نتیجه مراقبت صحیح از پوست آنها ضروری است. همچنین لب‌ها ظریف‌ترین قسمت چهره بوده که هیچ غده چربی روی سطح آنها نیست و به همین دلیل نیاز به مراقبت و مرطوب کردن دارند. در ادامه بخوان برای داشتن لب‌های نرم و صورتی چه کارهایی باید کرد؟

لب‌ها را مرطوب کن:

خشکی و پوسته پوسته شدن لب‌ها اتفاق بسیار بدی است و اگر در زمان مناسب به آن رسیدگی نشود، می‌تواند رنگدانه‌های تیره روی پوست لب تشکیل بدهد. به همین دلیل بهتر است همیشه بوم لب کنار وسایل خود داشته باشی و در طول روز به صورت مرتب از آن استفاده کنی. سعی کن از محصولاتی که حاوی وازلین یا مواد بر پایه وازلیت هستند، خودداری کنی.

برای خرید انواع مرطوب کننده و بالم لب میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

ٰبیشتر بخوانید: “دلیل تیرگی لب چیست؟”

دوری از نور خورشید:

تیره شدن رنگ پوست ممکن است به دلیل قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید باشد. خورشید تولید ملانین (رنگدانه پوست) را افزایش می‌دهد، به همین دلیل بهتر است از خود مقابل این اشعه‌های مضر فرابنفش محافظت کنیم. برای محافظت از پوست لطیف لب‌ها مقابل چنین آسیب‌هایی، می‌توانی از محصولات و بوم‌های لب ضدآفتاب استفاده کنی.

برای داشتن لب ‌های نرم و صورتی این نکته‌ها را از دست نده

از رژلب‌های تیره استفاده نکن:

رژلب‌های تیره با رنگدانه‌های زیاد، می‌توانند رنگ صورتی لب‌ها را از آنها گرفته و در نهایت منجر به لب‌هایی با رنگ غیریکسان بشود. بهتر است برای زیبایی لب‌ها از رنگ‌های نرم و حتی رنگ پوست استفاده کنی. همچنین استفاده از محصولات برندهای آرایشی مشهور هم برای حفظ زیبایی لب‌ها ضروری است.

پیش از رژلب، از بوم لب استفاده کن:

با این کار می‌توانی مطمئن باشی که علاوه بر رژلب، لب‌های خود را مرطوب کرده‌ای. پیش از آنکه روی لب‌های خود را با رژلب بپوشانی، از یک برق لب یا بوم لب استفاده کن. همچنین بهتر است از استفاده از رژلب مات خودداری کنی، چرا که باعث خشک شدن پوست لب‌ها می‌شود. در عوض بهتر است به دنبال رژلب کرمی یا مخملی بروی.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت ما دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه