با ۳ روش طبیعی برای صاف کردن موها آشنا شو

صاف کردن مو بدون حرارت

استفاده از اتوی مو و دیگر وسایلی که از طریق حرارت موها را حالت می‌دهند، به موها آسیب می‌رساند. به همین دلیل، خیلی از خانم‌ها به دنبال استفاده از آنها و صاف کردن موهای خود نمی‌روند. اما اگر به تو بگوییم می‌توانی در خانه و بدون استفاده از هیچ حرارتی، به صورت طبیعی موهای خود را صاف کنی، هیجان‌زده می‌شوی؟ در ادامه با ۳ روش طبیعی برای صاف کردن موها آشنا شو!

صاف کردن موها با استفاده از شیر:
شیر برای موهای فر و حالت‌دار، مانند یک معجزه عمل می‌کند. برای صاف کردن موها با استفاده از شیر، درون یک بطری اسپری‌دار کمی شیر بریز. این شیر را به تمام قسمت‌های موهایت اسپری کن و اجازه بده به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بماند. سپس موهایت را آبکشی کن.

برای دیدن محصولات مراقبت مو میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

 

با ۳ روش طبیعی برای صاف کردن موها آشنا شو

صاف کردن موها با استفاده از شیر و عسل:
برای صاف کردن موهایت با استفاده از شیر و عسل، روی یک پیمانه شیر، عسل بریز و آن را به خوبی هم بزن تا ترکیبی خمیری درست شود. سپس برای غلیظ کردن و افزایش تأثیر این ترکیب، یک موز له شده به آن اضافه کن. موز از مرطوب‌کننده‌های طبیعی فوق‌ العاده برای موها است.

خمیر را روی تمام قسمت‌ های سرت بمال و روی آنها را با کلاه پلاستیکی بپوشان. اجازه بده این ماسک به مدت یک ساعت یا بیشتر روی موها مانده و کامل خشک شود. سپس موهایت را به صورت کامل و با شامپوی ملایم بشور.

صاف کردن موها با استفاده از روغن زیتون:
روغن زیتون به شدت در روند صاف کردن موها مؤثر بوده و همچنین مواد مغذی و رطوبت بسیاری را به تارهای مو منتقل می‌کند. برای این روش دو عدد تخم مرغ را به خوبی بزن و میزان مناسبی از روغن زیتون فرابکر را به آن اضافه کن. ترکیب را به خوبی هم بزن و آن را روی تمام قسمت‌های سر و موهایت پخش کن. روی سرت را پوشانده و اجازه بده ترکیب به مدت ۴۵ دقیقه روی موها بماند. سپس آنها را با شامپوی ملایم آبکشی کن.

 برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه