با روش‌های استفاده از یخ برای زیبایی صورت آشنا شو

یخ و کاربرد های آن برای صورت

یخ در هوای گرم می‌تواند جان ما را نجات بدهد! دو یا سه عدد یخ درون یک لیوان نوشیدنی تگری در تابستان باعث شادابی و طراوت بیشتر ما می‌شود. اما آیا می‌دانستی که استفاده از یخ علاوه بر رفع عطش، برای زیبایی پوست تو هم مفید است؟ در ادامه این مطلب با “ستاره” همراه باش تا با روش‌های استفاده از یخ برای زیبایی صورت آشنا شوی.

مالیدن یخ به صورت یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای طراوت‌بخشی به پوست است. اگر عجله داری و نمی‌توانی آرایش کنی، تنها کافی است تا یک یا دو قالب یخ را برای مدتی روی پوست صورتت بمالی.
اگر به صورت روزمره به پوست صورت خود یخ بمالی، گردش خون زیر پوستت باعث درخشش بیشتر آن می‌شود. استفاده از یخ روی پوست همچنین می‌تواند باعث جلوگیری از چروک و ظهور علائم پیری شود.

یخ باعث کوچک شدن اندازه منافذ پوست می‌شود، همچنین باعث کم شدن تولید چربی پوست می‌گردد. می‌توانی یک یا دو قالب یخ را درون یک حوله تمیز بپیچی و تا وقتی که یخ آب می‌شود، با آن پوست خودت را ماساژ بدی.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات زیبایی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

با روش‌های استفاده از یخ برای زیبایی صورت آشنا شو

قالب یخ برای جوش هم مؤثر است. به جای این که پوست صورتت را بکنی و زخم کنی، بهتر است به سادگی یک قالب یخ را روی جوش بگذاری. پس از این کار، بلافاصله می‌توانی کاهش التهاب و قرمزی را خودت به چشم ببینی.

بهترین راه درمان عرق‌سوز شدن پوست استفاده از قالب یخ است. اما بهتر است قالب یخ را مستقیم روی پوست نگذاشته و در عوض آن را درون یک پارچه نخی یا کیسه فریزر گذاشته و روی قسمت‌های آسیب‌دیده پوست بگذاری.

از یخ همچنین می‌توانی برای تثبیت کردن و افزایش عمر آرایش صورت خود استفاده کنی. برای این کار، پیش از آرایش کردن، به سادگی کمی یخ روی پوستت بمال.

به جای آنکه از آب ساده برای درست کردن یخ استفاده کنی، می‌توانی قالب‌های یخ خود را با آبمیوه طبیعی یا چایی سبز پر کنی و آنها را روی صورت خود ماساژ بدهی. با این کار، نه تنها از فواید یخ بهره‌مند می‌شوی، بلکه خواص میوه‌ها را هم به پوست خود می‌رسانی.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا همراهی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه